"Jak być prowadzonym przez Ducha Świętego?"

Wydawnictwo: Słowo Życia
83-85551-08-1
religia

Boże prowadzenie jest normalnością i powinno stanowić codzienne doświadczenie każdego kto narodził się z Ducha. Kenneth E. Hagin w swojej bestsellerowej książce pokazuje nam zasady oraz sposoby jakie stosuje Bóg przy komunikacji ze swoimi dziećmi. Pozycja obowiązkowa dla każdego kto pragnie wyraźniej słyszeć Boży głos, i podążać za prowadzeniem Bożego Ducha. Kenneth E. Hagin - autor licznych...

Kenneth E. Hagin - autor licznych książek, około 50 tytułów jest dostępnych także w języku polskim.

Służba Hagina trwała ponad 70 lat od momentu kiedy jako siedemnastoletni chłopak doświadczył cudownego uzdrowienia z poważnej wady serca oraz z nieuleczalnej choroby krwi. Odszedł do Pana w 2003, ale jego służba nadal jest błogosławieństwem dla wielu. Nazywany ojcem "ruchu wiary" prezentuje zrównoważone i pełne zachęty poselstwo dotyczące życia w wierze, Bożego uzdrowienia, władzy wierzącego, chodzenia w miłości, spraw finansowych.

źródło opisu: Wydawnictwo Słowo Życia,

źródło okładki: zdjęcie autorskie