Ożeń się, tato

Tłumaczenie: Janusz Węgiełek
Cykl: Synowie Północy (tom 3)
Wydawnictwo: Harlequin
Daddy's little helpe
szeryf, miłość, uczucia, ślub, rodzina
dona

Mała Chrissie, córeczka szeryfa Mitcha Harrisa, zakochała się w nowej nauczycielce - Bethany Ross - i postanowiła wydać ją za mąż za swojego owdowiałego ojca. A co na to Mitch?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Natalia | 2015-06-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 22 czerwca 2015

Bethany Ross przybywa do małego miasteczka w celu podjęcia pracy nauczycielki, a także by poznać swego biologicznego ojca. Nie przyszło jej do głowy, że w tym miejscu odnajdzie też miłość. Szeryf Mitch Harris, samotnie wychowuje swoją córeczkę, Chrissie, która zdaje się wiedzieć lepiej czego do szczęścia potrzeba jej ojcu.
Oprócz historii Beth i Mitcha, przewijają tu się też inne rozterki, miłosne pozostałych mieszkańców tego miasteczka, choć nie wszystkich poznajemy finał.

Książka nie specjalnie przypadła mi do gustu, za dużo wątków. Lepiej byłoby, gdyby autorka skupiła się szerzej na jednej historii,a tak, to przeskakuję się z jednej historii do drugiej...

Antonina Jagoda | 2016-09-18
nietoperzyca | 2016-09-15