Mahamudra

Tłumaczenie: Aleksandra Migacz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Buddyzm". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: A
Mahamoudre
83-917431-8-7
buddyzm
religia
hunkydoris

Książka Mahamudra Lamy Gendyna Rinpoczego przedstawia podstawy nauk o naturze umysłu, które są szczególnie popularne w szkołach Kagju i Ningma buddyzmu tybetańskiego. Jest to ważna lektura zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących adeptów buddyzmu, a nawet dla ludzi nieinteresujących się buddyzmem. Czytelnik znajdzie tu cenne wskazówki, jak żyć pełniej i bardziej szczęśliwie, jak zachować się w obliczu śmierci. Bezpośredni, ciepły i przejrzysty styl nauczania Lamy Gendyna Rinpoczego sprawia, że książka ta nie pozostawia nikogo obojętnym - jest darem oświeconego mistrza tybetańskiego dla nas wszystkich!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.gratka.pl/ogloszenie/2494767_mahamudra_gendyn_rinpocze.html

Menteur | 2016-09-08
Przeczytana: 12 września 2016