Edukacja kreatywna

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Myśl pedagogiczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
3 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7505-078-3
kreatywność, edukacja
gall21

Pasjonująca przygoda intelektualna, interesująca prezentacja zagadnienia twórczości oraz koncepcji i praktyki edukacji kreatywnej. Książka jest oryginalną, autorską propozycją opisu i interpretacji zjawisk edukacyjnych. To wartościowe studium porównawcze koncepcji M. Montessori, O. Decroly'ego, W. H. Kilpatricka, C. Washburne’a, P. Geheeba, P. Petersena, A. S. Neilla i R. Steinera ukazuje niezwykłą aktualność owych idei oraz źródło inspiracji dla kształtowania współczesnej szkoły zasługującej na miano kreatywnej.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl

homesoperfect | 2017-06-16

Nie przeczytałam, zniechęciłam się po kilku stronach, chociaż tytuł mnie brzmiał zachęcająco.