Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
879152 czytelników
2008 dyskusji
124187 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Miasteczko Zodiaku - wygraj książkę "Murder Park. Park morderców".

Miasteczko Zodiaku - wygraj książkę "Murder Park. Park morderców".

Zodiac Island, samotna wyspa u wybrzeży USA, a na niej park rozrywki: dwanaście tematycznych sektorów poświęconych znakom zodiaku. Park, zamknięty po serii brutalnych morderstw, ma zostać ponownie otwarty po 12 latach. Wesołe miasteczko zmienia się w upiorny skansen słynnych zabójców i zbrodni, które wstrząsnęły światem. Manager parku zaprasza na długi weekend starannie wyselekcjonowaną grupę: ludzi mediów i tych, którzy pamiętają to miejsce sprzed dwóch dekad. Dwunastka wybrańców przybywa na wyspę, na której straszą jeszcze zardzewiałe karuzele. Ostatni prom odpływa. Nadciąga sztorm. Urywa się łączność. Zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

 
Zaaranżuj sektor parku rozrywki na Zodiac Island, który odpowiada Twojemu znakowi zodiaku. Wykorzystaj atrakcje znane z wesołych miasteczek, które oddają Twój charakter. Umieścisz w nim pokój krzywych zwierciadeł czy ekstremalne rollercoastery?  


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.   


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Murder Park. Park morderców - Jacek Skowroński

Murder Park. Park morderców

Autor: Jonas Winner

Zodiac Island − samotna wyspa u wybrzeży USA, smagana wiatrem i falami wzburzonego morza. A na niej park rozrywki: dwanaście tematycznych sektorów poświęconych znakom zodiaku. Cukrowa wata, rozbawione rodziny, diabelski młyn, kolejka górska, strzelnice. I maniakalny morderca, który szczególnie upodobał sobie młode kobiety. Mija dwadzieścia lat. Park, zamknięty po serii brutalnych morderstw, ma zostać ponownie otwarty. Wesołe miasteczko ze znakami zodiaku zmienia się w upiorny skansen słynnych zabójców i zbrodni, które wstrząsnęły światem. Manager parku zaprasza na długi weekend starannie wyselekcjonowaną grupę: ludzi mediów i tych, którzy pamiętają to miejsce sprzed dwóch dekad. Dwunastka wybrańców przybywa na wyspę, na której straszą jeszcze zardzewiałe karuzele. Ostatni prom odpływa. Nadciąga sztorm. Urywa się łączność. Zaczynają się dziać dziwne rzeczy. A do tego te upiorne pogłoski, że prawdziwy morderca nie został skazany, że wciąż jest na wolności… Murder Park to mroczny thriller, w wyrafinowany sposób grający z klasyką gatunku. Jonas Winner sprytnie żongluje znanymi motywami, mając w zanadrzu niejedną niespodziankę. Nikt nie odgadnie, jak się zakończy upiorny weekend na wyspie.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 2 lutego do 11 lutego włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Initium.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 2059
LubimyCzytać
02-02-2018 13:28
Murder Park. Park morderców Murder Park. Park morderców
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 131
borys94
02-02-2018 14:37
Szalony byk na którego wchodząc przenosisz się do innego świata , świata z twoich marzeń , lecz im dłużej próbujesz się na nim utrzymać tym więcej dni z twojego życia ucieka..
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 401
Mystery
02-02-2018 14:41
WAGA

W moim parku rozrywki znajdują się duże huśtawki. Jest ich kilkanaście. Huśtawki non stop się chwieją - tak jak nastrój wagi też jest chwiejny.

Jest też Mordercza Waga - jednak nie jest to zwyczajna waga - ona pokazuje, ile lat będziesz żył i w jaki sposób stracisz życie.

Jest też pokój pełen życiowych cytatów, które mienią się różnymi kolorami i wydają z siebie różne dźwięki. Jeśli komuś się uda ustrzelić z kilku metrów któryś z cytatów wygrywa piękną maskotkę.

Jak widać mój park rozrywki jest spokojny, nie ma tu żadnych szalonych rzeczy.
:-)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 211
KochającaSłowa
02-02-2018 15:12
Znak zodiaku - ryby
Kształt sektora - megalodon

Aby wejść na teren tego parku, należy wsunąć się do otwartej paszczy rekina, ukazującej w pełnej okazałości jego uzębienie, dzięki zjeżdżali, zostanie się przeniesionym coraz niżej i niżej. Niespodziewanie wyląduje się w basenie pełnym piranii, lecz przy odrobinie szczęścia można ich uniknąć, skacząc na kilku małych trampolinach w kształcie ikry - tak, aby przedostać się do wyjścia, na którego końcu znajduje się mały wagonik - "Złota Rybka". Kiedy już wejdzie się do środka, kolejka ruszy, najpierw wolno, a potem szybciej i szybciej, w górę i w dół, a w chwilach niestabilności - także na boki. Podczas podróży, co jakiś czas, zostanie się opryskanym zimną wodą, wypływającą z łusek. Na końcu rollercoastera wjeżdża się w wodospad, za którym czeka przezroczysta bańka, gdzie należy wejść, gdyż teren parku zostaje stopniowo zalewany. Kiedy woda osiągnie pewien poziom, odblokowuje się kilka korytarzy. Trzeba szybko podjąć decyzję, dokąd powinno się udać, oraz mieć nadzieję, że to już koniec. Jeśli obrało się właściwy kierunek, wyjdzie się na powierzchnię ziemi do kolejnego sektora, jakim jest Baran, jeśli nie - zostanie się pochłoniętym przez wszechobecną wodę.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 788
Nat
02-02-2018 15:38
Lwia część parku rozrywki zaczyna się od konkursu na SKOK W LWIĄ PASZCZĘ. Uczestnik konkursu staje na platformie i próbuje skoczyć w paszczę znajdującego się pod nim wielkiego pluszowego lwa. Jeśli mu się nie uda ląduje na znajdującym się nieopodal dmuchanym materacu. Tylko Ci którzy skoczą w lwią paszczę są godni,by iść dalej.
Później mamy konkurs na LWI RYK. Uczestnicy stają na scenie i próbują naśladować ryk lwa. Znów tylko Ci, którym się uda głośno zaryczeć, idą dalej.
Następnie jest strzelnica, gdzie do wygrania są maskotki lwów różniące się między sobą wielkością. Tylko jedna osoba może wygrać największego lwa i ona korzysta z dalszych atrakcji. A dalej to już tylko LWIA KARUZELA i DMUCHANY ZAMEK Z LWAMI.
Ten sektor to sektor konkursów, gdyż natura lwa- króla zwierząt to natura zwycięzcy.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 854
doughnut
02-02-2018 15:46
Urodziłam się 23 sierpnia, w dniu zmiany znaków zodiaków, więc jestem w połowie zwierzęciem, czyli lwicą i w połowie człowiekiem, czyli panną. Pozornie niewinna, grzeczna i ułożona panna oraz porywczy, energiczny i nieokiełznany lew - czy takie połączenie jest możliwe?

Długo rozmyślałam nad rozrywką, która pozornie będzie prosta i przyjemna, ale z upływem czasu może zmienić się w prawdziwą torturę i szaleństwo. W sektorze parku rozrywki Zodiac Island umieściłabym ESCAPE ROOM. Na pierwszy rzut oka zwykły pokój. Idealnie wysprzątany z perfekcyjnym ułożeniem książek na półkach. Nie za duży, nie za mały, po prostu ciepły i przytulny, jednak do czasu. Pierwsze 10 minut to czysta rozrywka w poszukiwaniu wskazówek. Po 20 minutach z rozwikłaną zaledwie jedną zagadką, towarzystwo zaczyna się nieco denerwować. Wygłuszone pomieszczenie miesza im w myślach. Do umysłu wkrada się niepokój. Po 30 minutach uwięzienia i znalezieniu drugiej poszlaki, ściany pokoju wydają się bliżej, jakby robiło się ciaśniej i duszniej. Zaczyna wzmagać się panika i chęć natychmiastowego wydostania się na zewnątrz. Po 40 minutach gaśnie światło, w trakcie rozwiązywania trzeciej wskazówki. To moment w którym wszystkie zmysły zaczynają eksplodować. Wzrasta adrenalina, a wyobraźnia zaczyna płatać figle. Pojawia się krzyk, płacz i drżenie kończyn. Szukanie po omacku to prawdziwe wyzwanie. Minęła godzina, oczy przyzwyczaiły się już do ciemności. Została już tylko ostatnia poszlaka do odnalezienia. Do zamkniętych osób właśnie dociera, że im szybciej uda im się ją znaleźć, tym szybciej opuszczą to miejsce tortur.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 299
ahenathon
03-02-2018 17:33
Nie można urodzić się w dwóch znakach na raz. Jeżeli znasz dokładny czas to sprawdź https://www.astrosofa.com/horoscope/ascendant
Sposób w jaki piszesz pozwala sądzić że jesteś panną. Jeżeli uważasz, że masz w sobie lwa to dlatego, że inna planeta była w lwie gdy się rodziłaś.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 211
smoku4737
02-02-2018 16:44
Po przekroczeniu lustrzanej bramy sektora Bliźniąt, obok twojego boku wyrasta twoja podobizna, naśladująca cię w każdym calu. Chodzi za tobą po całym terytorium Bliźniąt. I choć wydawać by się mogło, że jesteście tacy sami, nic bardziej mylnego, ponieważ jak na bliźniaków przystało jesteście zupełnie różni. Podczas gdy ty wolisz pozostać w bezpiecznej strefie z małym rollercoasterem wjeżdżającym do wody, bliźniak zaciąga cię na Diabelski Młyn, gdzie rozhuśtuje wagonik i zatrzymuje koło w najwyższym punkcie. Każe ci zejść na ziemię, spuszczając linę, która jest zbyt krótka by bezpiecznie skoczyć, ale sam ma podobną. Różnica między linami jest taka, że lina bliźniaka jest dłuższa. Idziecie razem na dział zbijania puszek, gdzie zamiast nich masz stanąć ty, a zamiast kolorowych piłeczek złośliwy bliźniak stara się trafić nożem wprost w twoje serce. Nóż ma dwa końce: jeden ostry, drugi gumowy. Zwieńczeniem sektora Bliźniąt jest wyścig z bliźniakiem do bramy wyjściowej - kto dobiegnie pierwszy będzie uwolniony, podczas gdy ten drugi na zawsze zostanie w Zodiac Island jako bezkształtna postać, która przy wizycie następnej osoby przybiera jej postać. Historia zatacza koło.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 126
Marietta
02-02-2018 17:52
Nad bramą wejściową do sektora wisi olbrzymia głowa ryczącego lwa, bo każdy powinien wiedzieć, że to jego terytorium. Chcesz wejść dalej? Lew nie wpuszcza tak łatwo do swojego stada. Najpierw całą grupą musicie pokonać Escaperoom, który wyłoni spośród was lidera. Tak, lwie stado zawsze prowadzi jakiś lider. Wcielicie się w rolę zamkniętych w zoo zwierząt, które muszą się uwolnić, by móc zabawić się w pobliskim lunaparku. Jednak nie będzie tak łatwo. Tylko jedna osoba może podejmować ostateczne decyzje. Szybko ją zmieńcie jeśli nie potrafi przewodzić w stadzie. Udało wam się? Teraz możecie skorzystać z przyprawiających o dreszczyk emocji kolejek górskich i wszelakich innych machin kręcących się w każdym możliwym kierunku, wystrzeliwanych w górę i spadających w najmniej oczekiwanym momencie. Gdy adrenalina osiągnie już maksimum możecie spróbować swoich sił na strzelnicy wszak każdy lew lubi pokazać otoczeniu, że jest w czymś dobry, a ten nie zodiakalny powinien być świetnym myśliwym. Gdy skorzystacie już z wszystkich atrakcji na samym końcu sektora będzie na was czekała miła knajpka. Przecież wszyscy wiedzą, że lew mimo dumnie noszonej korony lubi czasem poleniuchować.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 833
Anksunamun
02-02-2018 17:55
Witajcie w sektorze Capricornus! Tutaj podskoczy Wam adrenalina!
Oferujemy:
- skoki na bungy
- najwyższą huśtawkę świata
- superszybką kolejkę górską
- szalony park trampolin
- zjazdy po linie nad przepaścią
Tylko dla fanów mocnych wrażeń!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 11
miłośniczkaksiążek
02-02-2018 18:05
Strzelec to mój znak zodiaku. W moim sektorze nie może, więc być nudno. Zaplanowałam kilka atrakcji dla klubu strzelców. Pierwszą z nich jest strzelanie z łuku. Strzelamy do tarcz, a do każdej z nich przypisana jest nagroda. Jeśli ktoś trafi wygrywa. Dla przegranych mamy cukierek na pocieszenie. Druga zabawa to diabelski młyn w kształcie łuku. Miłośnikom mocnych wrażeń ta atrakcja może przypaść do gustu. Zajmujcie miejsca i trzymajcie się mocno! Trzecia zabawa polega na utrzymaniu się jak najdłużej na bujającym się strzelcu. Ten kto spadnie odpada, a jego miejsce zajmuje kolejna osoba. Dla wygranego, który wytrzyma jak najdłużej mamy przewidzianą niespodziankę. Ostatnia atrakcja to pokój zagadek. Ten, kto rozwiąże je wszystkie wygrywa i losuje jedną z trzech niespodzianek. Myślę, że niejednej osobie spodoba się mój kącik.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd