Ramsey Dukes

Ramsey Dukes (ur. 1947 r.) jest absolwentem Uniwersytetu Cambridge, gdzie uzyskał magisterium z czystej matematyki. Następnie wykładał w elitarnym Eton College, pracował przy analizowaniu napięć konst... Ramsey Dukes (ur. 1947 r.) jest absolwentem Uniwersytetu Cambridge, gdzie uzyskał magisterium z czystej matematyki. Następnie wykładał w elitarnym Eton College, pracował przy analizowaniu napięć konstrukcji lotniczych w British Aerospace. Był również dziennikarzem naukowo-technicznym współpracującym z wieloma periodykami naukowymi.
Jeszcze podczas pobytu w Cambridge zainteresował się magią i studiował prace największego maga XX wieku - Aleistera Crowleya, absolwenta tej samej samej uczelni - w tamtejszej bibliotece uniwersyteckiej.Tam też poznał Geralda Yorke'a, arystokratę i jednego z ostatnich uczniów Crowleya, z którym pozostawał w przyjaźni aż do jego śmierci. W 1977 r. poddał się najbardziej wyczerpującemu rytuałowi magii europejskiej - trwającej ponad pół roku Operacji Abramelina. Obecnie Ramsey Dukes jest aktywnym działaczem Ordo Templi Orientis - magicznego zakonu kierowanego swego czasu przez Crowleya.

źródło opisu: Wydawnictwo Zielony Lew.

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Seksualne Tajemnice Czarnych Magów Obnażone
Seksualne Tajemnice Czarnych Magów Obnażone
Ramsey Dukes

8 (2 ocen i 0 opinii)
Seksualne Tajemnice Czarnych Magów Obnażone
Autor:
S.T.C.M.O. było po raz pierwszy wydane w Wielkiej Brytanii w 1975 r. i od razu zyskało sobie duże uznanie wśród przedstawicielu współczesnych ruchów magicznych i alternatywnych intelektualistów. Po ko...
czytelników: 17 | opinie: 0 | ocena: 8 (2 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
4
13
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (4)

zgłoś błąd zgłoś błąd