Iwona Sobczak

Iwona Sobczak urodziła się 21 stycznia 1974 roku w Chełmnie. Od dzieciństwa do ukończenia szkoły średniej mieszkała w Bydgoszczy. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwi... Iwona Sobczak urodziła się 21 stycznia 1974 roku w Chełmnie. Od dzieciństwa do ukończenia szkoły średniej mieszkała w Bydgoszczy. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida. W 1998 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie pracuje jako asystentka w Katedrze Zarządzania Procesami Inwestycyjno-Innowacyjnymi tej uczelni.

Wiersze zaczęła pisać już w dzieciństwie, ale na publikację zdecydowała się późno. Debiutowała dopiero w 2001 roku na łamach "Gazety Kujawskiej". Do tej pory jej utwory ukazały się drukiem w "Gazecie Kujawskiej", a także w almanachach poezji "Twórcy regionu 4" i "Twórcy regionu 5". "Okruchy wyobraźni" jest jej pierwszym samodzielnym tomikiem.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Okruchy wyobraźni
Okruchy wyobraźni
Iwona Sobczak

7 (1 ocen i 0 opinii)
Okruchy wyobraźni
Autor:
Autorka została obdarzona niezwykle bogatą wyobraźnią i dużą wrażliwością. Posiada dar poetyckiej drapieżności, która zawarta w utworach podnosi ich wartość i skłania czytelnika do refleksji. Każdy wi...
czytelników: 7 | opinie: 0 | ocena: 7 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
2
4
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd