Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Tom Knox

(Sean Thomas)

Znany również jako: S.K. Tremayne
Brytyjski pisarz i dziennikarz. Studiował filozofię na University College London. Jako dziennikarz współpracował z Times, Daily Mail, Sunday Times i The Guardian. W 2013 roku został blogerem i komen... Brytyjski pisarz i dziennikarz. Studiował filozofię na University College London. Jako dziennikarz współpracował z Times, Daily Mail, Sunday Times i The Guardian. W 2013 roku został blogerem i komentatorem Daily Telegraph w Wielkiej Brytanii.
Specjalizuje się w thrillerach archeologicznych i religijnych. Niedawno napisał powieści pod pseudonimem
S.K Tremayne.

źródło opisu: wikipedia

źródło zdjęcia: http://en.wikipedia.org/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Biblia umarłych
Biblia umarłych
Tom Knox

6,68 (198 ocen i 30 opinii)
Biblia umarłych
Autor:
Co łączy szczątki ludzkie z epoki kamiennej, odkrywane we francuskich jaskiniach, z podobnymi znaleziskami z Równiny Dzbanów w dalekim Laosie? Jaki jest związek między tajemniczymi malowidłami naskal...
czytelników: 523 | opinie: 30 | ocena: 6,68 (198 głosów)
Rytuał babiloński
Rytuał babiloński
Tom Knox

6,93 (212 ocen i 45 opinii)
Rytuał babiloński
Autor:
Tom Knox - autor bestsellerowego SEKRETU GENEZIS - powraca z nową, elektryzującą powieścią. Edynburg. Profesor historii Archibald McLintock popełnia samobójstwo, zostawiając intrygującą wskazówkę o u...
czytelników: 774 | opinie: 45 | ocena: 6,93 (212 głosów) | inne wydania: 1
Sekret Genezis
Sekret Genezis
Tom Knox

6,67 (464 ocen i 59 opinii)
Sekret Genezis
Autor:
Na spalonej słońcem pustyni we wschodniej Turcji archeolodzy odkopują najstarszy kompleks sakralny świata, pochodzący sprzed dwunastu tysięcy lat. W trakcie prac okazuje się, że to niezwykłe miejsce z...
czytelników: 909 | opinie: 59 | ocena: 6,67 (464 głosy)
Skarb heretyków
Skarb heretyków
Tom Knox

6,63 (78 ocen i 15 opinii)
Skarb heretyków
Autor:
Kłamstwo, dla którego warto zabić. Prawda, dla której warto umrzeć. Gdy w jaskini na Saharze zostają odnalezione zwłoki słynnego historyka, jego były student Ryan Harper postanawia, że wyjaśni tę spr...
czytelników: 234 | opinie: 15 | ocena: 6,63 (78 głosów)
The Deceit
The Deceit
Tom Knox

0 (0 ocen i 0 opinii)
The Deceit
Autor:
High-concept adventure thriller set in Egypt and Cornwall. What connects a lost hoard of ancient religious texts with a revival in satanic rituals? Perfect for fans of Wilbur Smith. AN ANCIENT...
czytelników: 11 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Znamiona Kaina
Znamiona Kaina
Tom Knox

6,76 (169 ocen i 21 opinii)
Znamiona Kaina
Autor:
Nowy thriller autora bestsellerowego „Sekretu Genezis”! Gdy młody prawnik David Martinez otrzymuje od umierającego dziadka starą mapę, ze zdumieniem stwierdza, że jego przeszłość kryje wiele zagadek....
czytelników: 426 | opinie: 21 | ocena: 6,76 (169 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

6
906
1490
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (42)

Czytelnicy (906)

Cytaty tego autora (7)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
"Idź, postaw wartownika" - polskie wydanie nowej Harper Lee

Wydawnictwo Filia, polski wydawca nowej książki Harper Lee, ujawnił polski tytuł, okładkę i datę premiery książki. Polscy czytelnicy będą mogli sięgnąć po „Idź, postaw wartownika” na początku listopada.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd