Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Tom Knox

(Sean Thomas)

Znany również jako: S.K. Tremayne
Brytyjski pisarz i dziennikarz. Studiował filozofię na University College London. Jako dziennikarz współpracował z Times, Daily Mail, Sunday Times i The Guardian. W 2013 roku został blogerem i komen... Brytyjski pisarz i dziennikarz. Studiował filozofię na University College London. Jako dziennikarz współpracował z Times, Daily Mail, Sunday Times i The Guardian. W 2013 roku został blogerem i komentatorem Daily Telegraph w Wielkiej Brytanii.
Specjalizuje się w thrillerach archeologicznych i religijnych. Niedawno napisał powieści pod pseudonimem
S.K Tremayne.

źródło opisu: wikipedia

źródło zdjęcia: http://en.wikipedia.org/

pokaż więcej
Data urodzenia:
1963 (data przybliżona)

Płeć:
mężczyzna

Miejsce urodzenia:
Devon, Anglia

Oficjalna strona:
Przejdź do strony www

Tematyka:
thriller historyczny

Dodany przez:
mad28

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Biblia umarłych
Biblia umarłych
Tom Knox

6,63 (189 ocen i 29 opinii)
Biblia umarłych
Autor:
Co łączy szczątki ludzkie z epoki kamiennej, odkrywane we francuskich jaskiniach, z podobnymi znaleziskami z Równiny Dzbanów w dalekim Laosie? Jaki jest związek między tajemniczymi malowidłami naskal...
czytelników: 509 | opinie: 29 | ocena: 6,63 (189 głosów)
Rytuał babiloński
Rytuał babiloński
Tom Knox

6,94 (201 ocen i 44 opinii)
Rytuał babiloński
Autor:
Tom Knox - autor bestsellerowego SEKRETU GENEZIS - powraca z nową, elektryzującą powieścią. Edynburg. Profesor historii Archibald McLintock popełnia samobójstwo, zostawiając intrygującą wskazówkę o u...
czytelników: 753 | opinie: 44 | ocena: 6,94 (201 głosów) | inne wydania: 1
Sekret Genezis
Sekret Genezis
Tom Knox

6,68 (448 ocen i 58 opinii)
Sekret Genezis
Autor:
Na spalonej słońcem pustyni we wschodniej Turcji archeolodzy odkopują najstarszy kompleks sakralny świata, pochodzący sprzed dwunastu tysięcy lat. W trakcie prac okazuje się, że to niezwykłe miejsce z...
czytelników: 889 | opinie: 58 | ocena: 6,68 (448 głosów)
Skarb heretyków
Skarb heretyków
Tom Knox

6,79 (71 ocen i 15 opinii)
Skarb heretyków
Autor:
Kłamstwo, dla którego warto zabić. Prawda, dla której warto umrzeć. Gdy w jaskini na Saharze zostają odnalezione zwłoki słynnego historyka, jego były student Ryan Harper postanawia, że wyjaśni tę spr...
czytelników: 221 | opinie: 15 | ocena: 6,79 (71 głosów)
The Deceit
The Deceit
Tom Knox

0 (0 ocen i 0 opinii)
The Deceit
Autor:
High-concept adventure thriller set in Egypt and Cornwall. What connects a lost hoard of ancient religious texts with a revival in satanic rituals? Perfect for fans of Wilbur Smith. AN ANCIENT...
czytelników: 9 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Znamiona Kaina
Znamiona Kaina
Tom Knox

6,77 (164 ocen i 20 opinii)
Znamiona Kaina
Autor:
Nowy thriller autora bestsellerowego „Sekretu Genezis”! Gdy młody prawnik David Martinez otrzymuje od umierającego dziadka starą mapę, ze zdumieniem stwierdza, że jego przeszłość kryje wiele zagadek....
czytelników: 417 | opinie: 20 | ocena: 6,77 (164 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

6
878
1462
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (41)

Czytelnicy (878)

Cytaty tego autora (4)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
"Idź, postaw wartownika" - polskie wydanie nowej Harper Lee

Wydawnictwo Filia, polski wydawca nowej książki Harper Lee, ujawnił polski tytuł, okładkę i datę premiery książki. Polscy czytelnicy będą mogli sięgnąć po „Idź, postaw wartownika” na początku listopada.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd