Robert Zagożdżon

Leader, przedsiębiorca i mentor. Twórca funduszu European Energy i holdingu Investment Union. Założyciel Fundacji Terapii i Rozwoju Człowieka „Osheanic” i „Soul of Business”, projektów wspierających r... Leader, przedsiębiorca i mentor. Twórca funduszu European Energy i holdingu Investment Union. Założyciel Fundacji Terapii i Rozwoju Człowieka „Osheanic” i „Soul of Business”, projektów wspierających rozwój i pogłębianie samoświadomości człowieka.

Robert Zagożdżon zauważa, że nie pasuje do typowego obrazu biznesmena. W swym działaniu stara się łączyć wszystkie aspekty życia. Jego celem jest sukces zarówno w świecie biznesu, jak i w sferze osobistej. Mówi o sobie, że nie buduje produktów, buduje ludzi. Pomaga im przezwyciężać wyzwania, z którymi sami sobie nie umieją poradzić. Poszukuje wolności, kwestionując podstawowe zasady naszego życia. Jego drogą do celu jest odnajdywanie i kreowanie siebie poprzez pogłębianie świadomości.

Jego zdaniem w ludziach tkwi olbrzymi niewykorzystany potencjał. Globalizacja i korporacje wychodzą najczęściej z założenia, że człowiek jest słabym ogniwem, a czynnik ludzki działa na szkodę efektywności. Z punktu widzenia Roberta należy na to spojrzeć z innej perspektywy. Indywidualność i godność człowieka nie może być pomijana. Tworzymy świat dla ludzi, a nie odwrotnie.

Integracja sfery osobistej, duchowej i profesjonalnej w życiu codziennym pozwoliła Robertowi na osiągnięcie w krótkim czasie niebywałych sukcesów w biznesie. Stworzenie od zera międzynarodowej grupy firm wycenianych na ponad sto milionów euro zajęło mu tylko trzy lata.

Najbardziej znane w Polsce to Energia dla Firm S.A. i Energetyczne Centrum S.A.

Robert podkreśla, że jego biznesowa kariera nie byłaby możliwa bez dbania o życie wewnętrzne, aspekt duchowy. Mówi o sobie, że jest badaczem. Zajmuje się wiedza wewnętrzna. Jest naukowcem kierującym swoją uwagę do własnego wnętrza. Doświadczalnymi metodami bada różne obszary życia istoty ludzkiej i poszukuje prawdy. Bada biznes, ludzkie słabości i pasje, życie osobiste, emocje, uczucia i klimat. Prawda dla niego jest to wszystko co działa. Co przynosi sukces i spełnienie. Sukces we wszystkich obszarach życia, które mnie dotyczą. Spełnienie jako sztukę osiągania swojego potencjału i życia w radości, miłości, wolności wewnętrznej i błogości.

Rebelia jest istotą jego życia i ponieważ poszukuje wolności, kwestionuje podstawowe zasady naszego życia. Chcąc podzielić się swoimi doświadczeniami, założył pięć ośrodków rozwoju osobistego w Polsce, Czechach oraz na Słowacji, które czynnie wspomaga. Jego drogą do celu jest odnajdywanie i kreowanie siebie poprzez pogłębianie świadomości. Udowadnia, że sukces i szczęście nie są dziełem przypadku, ale mogą być świadomym wyborem każdego z nas. Inspiruje ludzi na całym świecie.

źródło opisu: http://robertzagozdzon.com/

źródło zdjęcia: http://robertzagozdzon.com/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Bogiem a prawdą
Bogiem a prawdą
Robert Zagożdżon

8 (2 ocen i 0 opinii)
Bogiem a prawdą
Na tę książkę warto było czekać, by zrozumieć, jakimi zasadami rządzi się biznes, jak być skutecznym i nie zagubić się w życiu. Robert Zagożdżon to twórca grup firm European Energy Center i Investment...
czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 8 (2 głosy)
Odkryj siebie, czyli jak wykorzystać potencjał swój i organizacji
Odkryj siebie, czyli jak wykorzystać potencjał swój i organizacji
Robert Zagożdżon

3,33 (3 ocen i 1 opinii)
czytelników: 14 | opinie: 1 | ocena: 3,33 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
6
10
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (6)

zgłoś błąd zgłoś błąd