Sarah Rossi

Autorka książek dla dzieci. Opublikowała m.in. cykl interesujących opowiadań o największych miastach świata: „Parigi”, „Venezia”, „Roma”, „Firenze”, „Londra”, „Torino”. Książki zostały wydane przez... Autorka książek dla dzieci.

Opublikowała m.in. cykl interesujących opowiadań o największych miastach świata: „Parigi”, „Venezia”, „Roma”, „Firenze”, „Londra”, „Torino”. Książki zostały wydane przez włoskie wydawnictwo Edizioni El w serii: „le Guidine”.

W Polsce ukazały się trzy z nich: „Florencja”, „Wenecja” i „Rzym” (seria: „Mali Odkrywcy Wielkich Miast”, wydawnictwo Esteri).

Sarah Rossi napisała także o detektywie Sherlocku Holmesie, oryginalnych przygodach Alicji w Krainie Czarów („Classicini”, Edizioni El) oraz o Pablu Picassie („Grandissimi”, Edizioni El).

Obecnie żyje i mieszka w Piemoncie. Uważa, że jej charakter i osobowość zostały ukształtowane przez obcowanie z naturą. Lubi przygody, tajemnicze zjawiska i ceni odwagę.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Florencja
Florencja
Sarah Rossi

7,5 (2 ocen i 0 opinii)
Florencja
Autor:
Seria: Mali odkrywcy wielkich miast
FLORENCJA… DLA TEGO, KTO MA WIELKIE MARZENIA! Jak sprawić, by mały podróżnik chciał poznać najpiękniejsze miasta świata? Przede wszystkim trzeba spojrzeć na nie oczami dziecka, rozbudzić jego wyobraź...
czytelników: 9 | opinie: 0 | ocena: 7,5 (2 głosy)
Rzym
Rzym
Sarah Rossi

9,5 (2 ocen i 1 opinii)
Rzym
Autor:
Seria: Mali odkrywcy wielkich miast
RZYM JEST HISTORIĄ WSZYSTKICH HISTORII! Jak sprawić, by mały podróżnik chciał poznać najpiękniejsze miasta świata? Przede wszystkim trzeba spojrzeć na nie oczami dziecka, rozbudzić jego wyobraźnię, a...
czytelników: 13 | opinie: 1 | ocena: 9,5 (2 głosy)
Wenecja
Wenecja
Sarah Rossi

8 (3 ocen i 1 opinii)
Wenecja
Autor:
Seria: Mali odkrywcy wielkich miast
WENECJA JEST ZACZAROWANA! Jak sprawić, by mały podróżnik chciał poznać najpiękniejsze miasta świata? Przede wszystkim trzeba spojrzeć na nie oczami dziecka, rozbudzić jego wyobraźnię, a każdą histori...
czytelników: 10 | opinie: 1 | ocena: 8 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

Przeczytaj także

3
6
24
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (6)

zgłoś błąd zgłoś błąd