rozwiń zwiń

Zrecenzuj książkę „ Krwawnik, mniszek, ułudka”. Mamy 30 egzemplarzy!

LubimyCzytać LubimyCzytać
26.11.2021

„Krwawnik, mniszek, ułudka” to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zostań jednym z pierwszych recenzentów najnowszej książki poetyckiej Natalii de Barbaro. Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl przygotowaliśmy 30 egzemplarzy.

Zrecenzuj książkę „ Krwawnik, mniszek, ułudka”. Mamy 30 egzemplarzy!

Krwawnik, mniszek, ułudka„Krwawnik, mniszek, ułudka” to zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku „Ciemni” i „Tkanki” z 2017 roku, wzbogacają niepublikowane dotąd wiersze. Te pierwsze pokazują, jak poszukiwała właściwych sobie środków wyrazu, krążąc wokół tematów, w których to, co drobne, materialne odbija się w tym, co metafizyczne. Te drugie, nowe utwory poetyckie potwierdzają, że kierunek, w jakim zmierza poezja Natalii de Barbaro nie zmienił się, choć dojrzał, wyostrzył się, już nie pyta o pozwolenie tylko jasno i precyzyjnie opowiada o światach, na które poetka chce, byśmy zwrócili uwagę. Upomina się o nią dla tego, co wciąż jeszcze nieutracone, czyli warte naszego starania.

To poezja kameralnego, ale odważnego mówienia. Opowiadania sobie historii cudzego i własnego istnienia.

Natalia de Barbaro - jest psycholożką i autorką warsztatów dedykowanych kobietom „Własny Pokój”. Felietonistka „Wysokich Obcasów” i „Charakterów”. Laureatka Nagrody „Zeszytów Literackich” im. Konstantego A. Jeleńskiego za debiut. Wydała dwa tomiki wierszy: „Ciemnia” (Zeszyty Literackie, 2010) i „Tkanka” (Wydawnictwo Literackie, 2017). Wiersze de Barbaro były tłumaczone na sześć języków. W 2020 roku napisała przełomową dla wielu kobiet, bestsellerową książkę „Czuła Przewodniczka. Kobieca droga do siebie”.

Natalia de Barbaro

Jak zostać recenzentem książki?

Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl mamy do rozdania 30 egzemplarzy książki „Krwawnik, mniszek, ułudka”. Wystarczy przesłać link do dowolnej recenzji, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl na adres: promocjaksiazki@agora.pl (w tytule maila wpisując: Recenzja „Krwawnik, mniszek, ułudka”). Opcjonalnie możecie w wiadomości podać link do swojego Instagrama.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń mija 02.12.2021 r. o godz. o 23:59. Spośród nich wydawnictwo Agora wybierze trzydzieści osób. Książki zostaną wysłane po przekazaniu danych adresowych przez laureatów. Będziemy wdzięczni za umieszczenie waszych opinii o książce w serwisie.

Życzymy szczęścia i liczymy na Wasze wsparcie!

Przeczytaj fragment książki „Krwawnik, mniszek, ułudka”

Krwawnik, mniszek, ułudka

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Książka „Krwawnik, mniszek, ułudka” jest już dostępna w sprzedaży.

Artykuł sponsorowany


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 26.11.2021 11:01
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post