Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć

Eliza Piotrowska Wydawnictwo: Wilga Cykl: Tupcio Chrupcio (tom 10) literatura dziecięca
Eliza Piotrowska
Wilga
bajka dzieci edukacja myszka morał
Tupcio Chrupcio (tom 10)
literatura dziecięca
Eliza Piotrowska
bajka dzieci edukacja myszka morał

To jest bardzo śmieszne

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czuję niechęć do całej serii.
Książki są napisane prymitywnym językiem, pełnym potocyzmów i błędów składniowych.
Historyjki są banalne do bólu.
Ilustracje przeciętne.
Poziom całości moim zdaniem mierny.

Spanie jest ok - napisał zdeklarowany śpioch w mojej osobie.

Bardzo ciekawe ilustracje, a opowieść dosłownie z życia wzięta :)

Świetna książka dla dzieci (koniecznie wydanie z ilustracjami Marco Campanella!!!)
Właściwie to specjalnie dla tej serii powinnam założyć sobie półkę "przeczytane 5728754845 razy", bo mój synek (roczny) chce, żeby mu czytać w kółko "Tupcie Chrupcie". Polecam :)

Mój synek uwielbia Tupcia i każdą książeczkę, którą mamy czytaliśmy wielokrotnie. Ta część jednak zdecydowanie mniej zainteresowała małego. Nie wbiła się tematycznie do naszych potrzeb dlatego oceniam ją troszkę niżej niż inne z serii.

cała seria jest ciekawa i po dzieciecemu traktuje o roznych sprawach

Polecam czytać swoim dzieciom;)

Na półkach: , , , , ,

Tym razem mała myszka ma problemy z zaśnięciem. Kręci się w łóżeczku i niestety w ogóle nie może zasnąć. Mama Tupcia przeczytała mu już książeczkę, ale to niestety nic nie dało. Tupcio wstawał co chwilę i szedł budzić mamusię, a to aby podała mu wody, a to, żeby poczytała mu jeszcze książkę. Aż w końcu strasznie zmęczona mama znalazła sposób na małą myszkę. Sprawdził się on...

Dyskusje

• Dla dzieci