Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć

Okładka książki Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć
Marco CampanellaAnna Casalis Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga Cykl: Tupcio Chrupcio (tom 12) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
Tupcio Chrupcio (tom 12)
Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga
2014-01-01
2014-01-01
24 min.
Eliza Piotrowska
bajka dzieci edukacja myszka morał

Nie przepadam za tą serią, choć zapowiadała się nieźle. "Nie mogę zasnąć" była to pierwsza z przeczytanych przez nas historii Tupcia i jedna z lepszych. Redakcyjnie można byłoby ją jeszcze trochę poprawić. Jedyne co mnie bawi, to że mama ziewa i jest bardzo śpiąca, więc kończy czytanie Tupciowi na dobranoc, po czym idzie do swojego łóżka, aby poczytać XD

Przyjemna, pozytywna książeczka z ładnymi ilustracjami i ciepłą, rodzinną historią.

Ilustracje słabe, historie trochę nudne, a postawa rodziców momentami zniechęca..

To jest bardzo śmieszne

To jest bardzo śmieszne

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czuję niechęć do całej serii.
Książki są napisane prymitywnym językiem, pełnym potocyzmów i błędów składniowych.
Historyjki są banalne do bólu.
Ilustracje przeciętne.
Poziom całości moim zdaniem mierny.

Czuję niechęć do całej serii.
Historyjki są banalne do bólu.
Ilustracje przeciętne.
Poziom całości moim zdaniem mierny.

Spanie jest ok - napisał zdeklarowany śpioch w mojej osobie.

Spanie jest ok - napisał zdeklarowany śpioch w mojej osobie.

Bardzo ciekawe ilustracje, a opowieść dosłownie z życia wzięta :)

Bardzo ciekawe ilustracje, a opowieść dosłownie z życia wzięta :)

Świetna książka dla dzieci (koniecznie wydanie z ilustracjami Marco Campanella!!!)
Właściwie to specjalnie dla tej serii powinnam założyć sobie półkę "przeczytane 5728754845 razy", bo mój synek (roczny) chce, żeby mu czytać w kółko "Tupcie Chrupcie". Polecam :)

Mój synek uwielbia Tupcia i każdą książeczkę, którą mamy czytaliśmy wielokrotnie. Ta część jednak zdecydowanie mniej zainteresowała małego. Nie wbiła się tematycznie do naszych potrzeb dlatego oceniam ją troszkę niżej niż inne z serii.

Dodaj cytat z książki Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć