rozwińzwiń

Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć

Okładka książki Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć Marco Campanella, Anna Casalis
Okładka książki Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć
Marco CampanellaAnna Casalis Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga Cykl: Tupcio Chrupcio (tom 12) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
Tupcio Chrupcio (tom 12)
Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga
2014-01-01
2014-01-01
24 min.
Eliza Piotrowska
bajka dzieci edukacja myszka morał

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Yeti Benjamin Chaud, Eva Susso
Ocena 7,4
Yeti Benjamin Chaud, Eva...
Okładka książki Proszę mnie przytulić Emilia Dziubak, Przemysław Wechterowicz
Ocena 8,0
Proszę mnie pr... Emilia Dziubak, Prz...
Okładka książki Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham Anita Jeram, Sam McBratney
Ocena 8,1
Nawet nie wies... Anita Jeram, Sam Mc...
Okładka książki Reksio. Wielka księga przygód Ewa Barska, Marek Głogowski, Anna Sójka
Ocena 7,8
Reksio. Wielka... Ewa Barska, Marek G...
Okładka książki Jak tata pokazał mi wszechświat Eva Eriksson, Ulf Stark
Ocena 7,1
Jak tata pokaz... Eva Eriksson, Ulf S...

Nie są to Smerfy czy Muminki, ale raz na jakiś wieczór dzieci wskazują właśnie tę pozycję, gdy przychodzi pora na czytanie. Trudno ją może nazwać ulubioną z całej serii, lecz mimo wszystko dobrze mieć na półce - zwłaszcza gdy wieczór przeciąga się w nieskończoność, a w domu czeka jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia na następny dzień.

Świetna książeczka dla dzieci. Lekko się czyta, idealna przed spaniem. Zachęca do myślenia. Zabawna, przyjemna przygoda znanego wszystkim Tupcia Chrupcia, który nie może zasnąć. Wspólny wieczór z ukochaną mamą pomaga oddać się w objęcia Morfeusza. Publikacja ukazuje rodzicom, jak ważne dla dziecka jest ich wsparcie. Polecam

Nie przepadam za tą serią, choć zapowiadała się nieźle. "Nie mogę zasnąć" była to pierwsza z przeczytanych przez nas historii Tupcia i jedna z lepszych. Redakcyjnie można byłoby ją jeszcze trochę poprawić. Jedyne co mnie bawi, to że mama ziewa i jest bardzo śpiąca, więc kończy czytanie Tupciowi na dobranoc, po czym idzie do swojego łóżka, aby poczytać XD

Przyjemna, pozytywna książeczka z ładnymi ilustracjami i ciepłą, rodzinną historią.

Ilustracje słabe, historie trochę nudne, a postawa rodziców momentami zniechęca..

To jest bardzo śmieszne

To jest bardzo śmieszne

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czuję niechęć do całej serii.
Książki są napisane prymitywnym językiem, pełnym potocyzmów i błędów składniowych.
Historyjki są banalne do bólu.
Ilustracje przeciętne.
Poziom całości moim zdaniem mierny.

Czuję niechęć do całej serii.
Historyjki są banalne do bólu.
Ilustracje przeciętne.
Poziom całości moim zdaniem mierny.

Spanie jest ok - napisał zdeklarowany śpioch w mojej osobie.

Spanie jest ok - napisał zdeklarowany śpioch w mojej osobie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawe ilustracje, a opowieść dosłownie z życia wzięta :)

Bardzo ciekawe ilustracje, a opowieść dosłownie z życia wzięta :)

• Dla dzieci
  • Dzieci