Dyskusje o książce Szklany klosz

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
48 tyg. temu
17 wielkich amerykańskich powieści
Przyznam, że ten wybór jest beznadziejny. Przez trzy z tych książek ledwie przebrnęłam, a jedną w postaci ebook wyrzuciłam przez okno z samochodu, bo tak mnie znudziła. Sięgnijcie do literatury amerykańskiej pierwszej połowy XX w zamiast pisać bzdetne teksty na temat tych szmir. Mam wrażenie, że za ten ranking zapłacili wydawcy książek aktualnie zalegających magazyny,...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
Książki o depresji, samobójstwie
 Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz  Zapisane w wodzie Zapisane w wodzie Jednak najbardziej polecam :  Wszystkie jasne miejsca
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
Pokazuje 6 z 31
Zobacz kolejne