Karl Rahner

Wielcy Ludzie Kościoła
WAM
2001-01-01
2001-01-01
karl rahner chrześcijaństwo teolog katolicki kościół katolicki teologia katolicka jezuici XX wiek

Okładka książki 100 postaci na 100-lecie Niepodległej. Poczet zasłużonych dla Ziemi Koneckiej Marcin Brzeziński, Roman Cieślak, Ciszewska Ewa, Marek Jedynak, Dariusz Kowalczyk, Wojciech Pasek, Magdalena Weber, Marian Wikiera, Krzysztof Woźniak, Agnieszka Wróbel, Aleksandra Ziółkowska-Boehm, Marian Ślifierz
Ocena 0,0
100 postaci na... Marcin Brzeziński,&...
Okładka książki Dogmatyka T.5 Traktat o człowieku, Traktat o sakramentach Marek Blaza, Dariusz Kowalczyk, Korneliusz Wencel
Ocena 10,0
Dogmatyka T.5 ... Marek Blaza, Darius...