English Grammar in Use – Intermediate

Raymond Murphy
językoznawstwo, nauka o literaturze 379 str.
2004-01-01

0-521-53289-2
Cambridge University Press
językoznawstwo, nauka o literaturze

Kup książkę

Okładka książki English Grammar in Use. Suplementary Exercises. Intermediate Raymond Murphy, Louise Hashemi
9,0
English Gramma... Raymond Murphy, Louis...

Posiadam czwartą edycję, którą polecam. Dobrze znać podstawy języka zanim siegniemy po tę pozycję, ponieważ jest napisana po angielsku. Książka jest z kluczem odpowiedzi. Na końcu znajduje się test z całej treści. Gdy nie znamy odpowiedzi wskazuje rozdział, który należy powtórzyć.

Książka, dzięki której zdałam bardzo dobrze maturę! Polecam wszystkim :-)

Świetna pozycja do nauki j. ang.

Prawdopodobnie najlepszy podręcznik dla samouków na rynku.

Kompendium gramatyczne dla każdego. Kiedy tylko któryś z niuansów gramatyki umknie z mojej pamięci, bądź chcę odświeżyć, poćwiczyć - zaglądam do tej nieśmiertelnej książeczki. Ot taka mała "biblia" angielskiego.

Jest to jedna z moich ulubionych książek, uczę z niej już bardzo długo i jak do tej pory nie spotkałam się z lepszą książką do gramatyki. Najbardziej cenię sobie jej układ i przejrzystość - idealne dla nauczyciela. Z lewej strony teoria, z prawej zadania, tak więc uczniowi można kazać książkę 'zgiąć' i wtedy łatwo sprawdzić, co już umie:) Podział ze względu na zagadnienia - ide...

Świetnie opracowana, pracowałam z nią samodzielnie przed maturą i mam do niej nieukrywany sentyment, bo dzięki niej jestem na wymarzonych studiach ;)

Krótkie rozdziały, żadnych niepotrzebnych epopei, bardzo dobrze wyśrodkowana między poziomem podstawowym a zaawansowanym.

The best english grammar book.

Bardzo dobra książka aby porządnie nauczyć się podstaw gramatyki angielskiej lub w ramach gruntownej powtórki. Świetna jest zarówno do nauki samodzielnej jak na zajęciach z nauczycielem. Bardzo użyyeczna do prowadzenia korepetycji. Jedyna wada jest taka, że jest ona na poziomie B1. Następny tom "Advanced.. " już nie jest taki użyteczny

Umiem już angielski... Damn!

Dodaj cytat z książki English Grammar in Use – Intermediate