Io e Te

włoski
9788806206802

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Przyznaję, że po przeczytaniu Fango tego samego autora miałam zupełnie inne oczekiwania, podejrzenia względem tej książki. Z pewnością nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam. Lektura krótka, ale z przekazem. Niby prosta historia, jednak napisana w takim stylu, że może poruszyć nawet osoby, które nie miały bezpośredniego kontaktu z problemami gnębiącymi przedstawione postaci. Czyta się bardzo szybko, ale w pamięci pozostanie mi z pewnością na dłużej. Dlatego własnie polecam.

Dodaj cytat z książki Io e Te