Diego De Silva Wydawnictwo: Einaudi literatura piękna
Einaudi
literatura piękna
włoski
978-88-06-19767-4

Błyskotliwość i inteligencja głównego bohatera oraz szczera naturalność z jaką wyraża on swoje myśli, poglądy na świat i na codzienne problemy męża, ojca, kochanka oraz przede wszystkim adwokata, sprawiają, że już od pierwszych stron darzy się go niezwykłą sympatią oraz czyta z uśmiechem na twarzy. Do tego dochodzą zabawne perypetie i lekki styl, które tworzą ostatecznie...

Dodaj cytat z książki Non avevo capito niente