Cose che nessuno sa

włoski
Mondadori
literatura piękna
włoski

W zeszłym roku przeczytałam debiutancka powieść autora (widziałam też film nakręcony na jej podstawie) a teraz sięgnęłam po drugie jego dzieło " cose che nessuno sa". Wyczułam tu lekkie echo poprzedniej książki. D'Avenia jest nauczycielem (jak i ja) i wydaje mi się, że można to wyczuć w jego stylu pisania. Literatura zdecydowanie bardziej dla młodzieży, ale dorośli też...

• Literatura piękna
  • Po włosku
  • Literatura młodzieżowa
  • Czekam cierpliwie:)

Dodaj cytat z książki Cose che nessuno sa