Cose che nessuno sa

Okładka książki Cose che nessuno sa
Alessandro D'Avenia Wydawnictwo: Mondadori literatura piękna
2011-10-01
włoski

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

W zeszłym roku przeczytałam debiutancka powieść autora (widziałam też film nakręcony na jej podstawie) a teraz sięgnęłam po drugie jego dzieło " cose che nessuno sa". Wyczułam tu lekkie echo poprzedniej książki. D'Avenia jest nauczycielem (jak i ja) i wydaje mi się, że można to wyczuć w jego stylu pisania. Literatura zdecydowanie bardziej dla młodzieży, ale dorośli też znajdą tutaj niemało spraw do przemyślenia.

Dodaj cytat z książki Cose che nessuno sa