Wyczyny Bartka Koniczyny

przygodowa
literatura dziecięca
978-83-7437-304-3
przygodowa

Całkiem sympatyczna historyjka o 9-letnim Bartku i jego wybrykach. Nie ma w niej, co prawda, nic szczególnie nowego, ale wartościowy jest wątek z wiecznie zapracowanymi rodzicami, którzy zmuszeni zostali do oddania syna pod opiekę dziadkom - sami ciągle w służbowych rozjazdach. Nienachalny dydaktyzm, pozytywny wydźwięk - dobra opowiastka do wieczornego poczytania dzieciom w...

Czyta się miło, 6-latek chętnie słuchał.Nawet jak Bartek narozrabia to każdy rozdział kończy się morałem. Czyta się szybko, książkę wzięliśmy na 2 razy.

Mojej córeczce bardzo podobała się książka ,sama chętnie przeczytałam

• Dla dzieci
  • Książki moich dzieci