Renata Piątkowska Wydawnictwo: BIS literatura dziecięca
dziecko opowiadania piątkowska
literatura dziecięca
83-89685-39-6
dziecko opowiadania piątkowska

Książka spodoba się dzieciom, bo opowiada w ciekawy sposób o rzeczach im bliskich i ważnych. Może być również pomocą dla rodziców i opiekunów, kiedy chcą porozmawiać o tym jak radzić sobie z młodszym rodzeństwem, śmiercią bliskiej osoby, zazdrości a nawet Świętym Mikołaju ;)
Myślę, że będzie to jedna z tych książek, do których rodziny będą wracać wiele razy.

Książki Renaty Piątkowskiej towarzyszą nam od jakiegoś czasu co wieczór. I jest to absolutny fenomen, bo każda z nich jest niezwykle lekka i zabawna a jednocześnie mądra i z morałem... Brakuje mi słów, żeby wyrazić swój podziw. Autorka doskonale porozumiewa się z dziećmi, umie patrzeć na świat ich oczyma i przekazać ten punkt widzenia w niezwykle czytelnej formie. W...

Książka jest stanowczo za krótka! Uwielbiamy ją

dla dzieci 5-12 lat

Po raz drugi wysłuchaliśmy 2 lata później jako audiobooka czytanego rewelacyjnie przez Artura Barcisia. Mój 7-letni syn dalej zachwycony ;-) Nie mógł sie oderwać od słuchania.

Na półkach: , , , , , , ,

Tę książkę dostałam akurat za ukończenie trzeciej klasy. ;) W wakacje przez kilka dni czytałam po dwa, czy trzy rozdziały przed snem, by na dłużej starczyła). =) Gdy przeczytałam ją do końca, było mi trochę smutno, że już się skończyła, ale pomyśłałam, iż istnieje jeszcze tyle ciekawych książek, które chciałabym przeczytać... Od razu humor mi się poprawił. Oczywiście nie...

Bardzo fajna książka, która opowiada o przygodach chłopca imieniem Maciek. Jest ona napisana przez moją ulubiona autorkę Renatę Piątkowską.

Kolejne świetne opowiadanie Renaty Piątkowskiej. Nie będę owijała w bawełnę i od razu napiszę, ze bardzo lubię książki tej autorki i bardzo wiele z nich chciałabym jeszcze przeczytać. Oczywiście synkowi :)

Ta książka opowiada nam o bardzo licznych, często zabawnych, czasem również smutnych momentach z życia 3-klasisty Maciusia, jego mamy i taty oraz siostrzyczki...

2038

Sympatyczna książka o codziennym życiu Maćka, ucznia III klasy SP. "To miał być zwyczajny dzień" - takimi słowami rozpoczyna się opis kolejnych zwykłych-niezwykłych dni.

Bardzo sympatyczna i wspaniale napisana książka. Pomocna w wielu sytuacjach życiowych. Każda historia napisana w zabawny sposób.
Z córką śmiałyśmy się do łez z małej Oliwki:)

Książkę dostałam na mikołaja gdy miałam ok. 6 lat. Bardzo mi się spodobała i dalej lubię wracać do zabawnych historii Maćka i całej jego rodzinki :D

• Czytane dzieciom
  • Dla dzieci
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Audiobooki
  • Dziecięce i młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Nie ma nudnych dni