Wielka Encyklopedia Tatrzańska

Górskie
encyklopedia Tatry
encyklopedie, słowniki
encyklopedia Tatry

Posiadam, lecz w nieco innym wydaniu. Prawdziwa skarbnica wiedzy, stworzona przez najbardziej zakochane (i obeznane) w Tatrach małżeństwo na świecie.

Tak, nie jest to książka do czytania. Ale kto czyta jakąkolwiek encyklopedię strona po stronie? Każda encyklopedia ma to do siebie, że zasadniczo stoi na półce i ładnie wygląda. A ta akurat wyjątkowo ładnie wygląda, zwłaszcza moja, bo mam limitowaną edycję w półskórku. Super! Podobnie jak drugi recenzent, zaglądam do tego dzieła sporadycznie, w razie potrzeby. Może dlatego,...

Sięgam po nią jak sobie przypomnę, że stoi na półce.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • Przewodniki