Miasteczko na dłoni

Jan Drda Wydawnictwo: Śląsk Seria: Biblioteka Pisarzy Czeskich i Słowackich literatura piękna
Méstečko na dlani
1970-01-01
Zdzisław Hierowski
Biblioteka Pisarzy Czeskich i Słowackich
Czechy Czechosłowacja czeska

Okładka książki Literatura na świecie nr 6/1978 (86) Richard Adams, Hilaire Belloc, Peter Bichsel, Korniej Czukowski, Roald Dahl, Jan Drda, Michel Déon, Pierre Gripari, Tove Jansson, James Joyce, Krystyna Kuliczkowska, Astrid Lindgren, Marita Lindquist, Spike Milligan, Kenji Miyazawa, Alberto Moravia, Brian Patten, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Irmelin Sandman Lilius, Joanna Trzcińska-Mejor
Ocena 0,0
Literatura na ... Richard Adams, Hila...
Okładka książki Opowiadania pisarzy czeskich XX w. Jan Drda, Ladislav Fuks, Jaroslav Havlicek, Jaroslav Hašek, Bohumil Hrabal, Ivan Olbracht, Ota Pavel, Vladislav Vančura, Jiří Weil, Richard Weiner, Karel Čapek, Václav Řezáč
Ocena 6,7
Opowiadania pi... Jan Drda, Ladislav ...