Słodkie kłopoty

Okładka książki Słodkie kłopoty
Susan Mallery Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Siostrzyczki (tom 3) Seria: New York Times Bestselling Authors: Powieść obyczajowa literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2013-09-20
Alicja Rosłan
rodzina siostry sukces romans

więcej Więcej

Bardzo pozytywna książka. I przy okazji pouczająca-wszystkie nasze decyzje niosą za sobą skutki, nie zawsze pozytywne.

Cudowne zakończenie świetnej trylogii. Aż zal rozstawać się z Clare , Nicolle i Jassie.

Jesse wraca po latach do rodzinnego miasta.Próbuje naprawić to co przed laty zepsuła.Całkiem nieźle jej to wychodzi.Matt,który chce się zemścić ratuje historię,oczywiście wszystko kończy się cukierkowo.Całkiem niezła lektura.

bardzo fajna lekka opowieść o trzech siostrach. z tego co się zorientowałam to są jeszcze 2 części, także poznajemy w każdej z części jedną z sióstr. tutaj mamy opowieść o Jess. książka idealna na odstresowanie.

''Słodkie kłopoty'' jak i wcześniejsze dwie części to wspaniała opowieść.Te powieści wyróżniają się z pośród innych romansideł.Widać jest w nich prawdziwe problemy,emocje i uczucia z jakimi żyjemy na co dzień,dzięki temu stały się bardziej realistyczne dla każdego z nas.

Moim zdaniem autorka pisząc tą trylogię ani nie przesadziła ani nic nie zabrakło,są takie jakie...

Nie powala. Ot kawałeczek brownie, a nie cały okazały tort, ale równie smaczne. Lekkie i przyjemne. Polecam.

Lekka książka, napisana prostym językiem.

Wszystkie trzy części wręcz pochłonęłam!
Może nie jest to literatura wysokich lotów, ale trudno się od niej oderwać. Polecam

Kocham tą autorkę.
Kocham jej książki.
Tą pokochałam jeszcze bardziej.
Wciągająca,ciekawa,niebanalna.
Cud,miód i orzeszki! :)
Polecam.

Nawet jeśli każdy wie, czego się spodziewać po typowo babskim czytadle, to tu nastąpi miłe zaskoczenie. Oczywiście nadal czyta się to łatwo, szybko i przyjemnie, ale jednocześnie budzi się w człowieku chęć zastanowienia się nad siłą więzów rodzinnych i potrzebą porozumienia, bo domysły i niedopowiedzenia mogą wywołać sporo zamieszania.

• 2018
  • Harlequin
  • 2014
  • 2013
  • Romans
  • 2020

Dodaj cytat z książki Słodkie kłopoty