Miłość w rozmiarze XXL

Okładka książki Miłość w rozmiarze XXL Stephanie Evanovich
Okładka książki Miłość w rozmiarze XXL
Stephanie Evanovich Wydawnictwo: Prószyński i S-ka literatura obyczajowa, romans
Big Girl Panties
Prószyński i S-ka
2014-02-18
2014-02-18
Teresa Komłosz
ro0mans miłość związek ćwiczenia trener

Lekka i przyjemna historia, może i przewidywalna, ale pomimo tego ma w sobie niezwykły urok. Do tego Holly to bohaterka, której nie da się nie lubić, pomimo przeciwności losu, ma w sobie ogromne pokłady energii i humoru. Lubię tego typu książki, uważam, że są świetnym przerywnikiem od nieco poważniejszej literatury 😉

Przyjemna, czyta się szybko i choć jest przewidywalna to jako forma relaksu i odmiana od thrillerów sprawdza się dobrze :)

Problemem tej książki nie jest jej całkowita przewidywalność, gdyż nie zawsze trzeba sięgać po ambitne lektury. Czasami człowiek chce się zwyczajnie odprężyć i poczytać coś lekkiego z happy end'em. To też jest w porządku! Problemem tej książki jest to, że jest po prostu słabo napisana, wręcz szokująco słabo. Postacie są jednowymiarowe i puste w środku, nie budzą żadnych emocji ani negatywnych ani pozytywnych, chociaż autorka poprzez opisy ich zachowań, usilnie próbuje przekonać czytelnika jakie powinny być, to tego po prostu nie czuć, nie ma w nich naturalności.
Książka dużo bardziej przypomina poprawnie napisane wypracowanie szkolne, niż powieść która ma dostarczać rozrywki.

Przypadkowe spotkanie poczatkiem zmian w życiu i poglądach bohaterów. Bardzo różni ludzie odnaleźli miłość wbrew temu co sądziło otoczenie. Różnice nie są przeszkodą w uczuciach.

Strasznie zawiodłam się na tej książce. To czytadło dobre na jedno popołudnie, o którym szybko się zapomina.

Bardzo przyjemna, odprężająca książka. Świetnie i szybko się czyta. Sporo scen erotycznych. Urzekła mnie realność opisywanych zachowań. Sama grałam na fb w Cafe World i nienawidzę wykroków :D

Na weekend super.Prosta treść. ..

Na weekend super.Prosta treść. ..

Dosyć banalna i przewidywalna, ale szybko i przyjemnie się czyta. Trochę oderwana od rzeczywistości, jestem pewna ze zakompleksiona kobieta taka jak Holly, nie zachowałaby się tak jak Holly. Ale miało być bajkowo, słodko i romantycznie i tak też było.

Bardzo przyjemna książka, idealna na zimowe wieczory. Chwilami przewidywalna, ale z czystym sumieniem mogę polecić :)

Bardzo fajna jest ta książka. Polecam

Bardzo fajna jest ta książka. Polecam