Polowanie na lisa

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina literatura dziecięca
Ravjakten
Barbara Hołderna
Media Rodzina
sąsiad lis polowanie pettson i findus sven nordqvist zwierzęta literatura dla dzieci dla dzieci
Ravjakten
literatura dziecięca
Barbara Hołderna

Świetna książka. Skoro u dorosłych tak rozkręca wyobraźnię, to aż strach pomyśleć co robi z dziecięcą wyobraźnią. Moja córcia uwielbia całą serię a ja uwielbiam czas spędzony z nią, Pettsonem i Findusem. Jak się okazuje można zamiast lisa upolować np. "łosia" (jak przeczytacie to się zorientujecie o kim mowa). Polecam wszystkim myśliwym oryginalne metody polowania :-D

Wedlug mnie najlepsza z calej serii - wracmy do niej bardzo czesto. Rewelacja.

Kocham Pettsona i Findusa. Duet idealny. 😀 Ich świetne pomysły, które zazwyczaj nie wychodzą tak, jak sobie to zaplanowali. I te... kury. Można płakać ze śmiechu. Ilustracje są wprost zachwycające. Gorąco polecam całą serię zarówno małym, jak i dużym czytelnikom. Dobra zabawa gwarantowana. 😂

"Nie będziesz polować na lisy..." weszło do kanonu naszych domowych powiedzonek :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książeczki o Pettsonie i jego kocie Findusie to wspaniała rozrywka dla dzieci. Sam przetestowałem na sobie i swoich synkach.

Na półkach: , , , ,

Nie mogłam oprzeć się zakupowi kolejnej książki o przygodach staruszka Pettsona i jego kota Findusa. Żyją sobie oni w małym gospodarstwie, mają kilka kur, zapas drewna a w szopie znajduje się wszystko, co potrzebne. Nieczęsto ich ktoś odwiedza i Pettson uważa, że tak jest dobrze. Ale pewnego dnia sąsiad ostrzega ich przed grasującym w pobliżu lisem - biedne kury są w...

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Z biblioteki
  • Skandynawia
  • Rodzinne poczytajki
  • 3) Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Polowanie na lisa