Przeklete kamienie

Blood from a stone : the quest for the life diamons
powieść historyczna
83-85852-95-6
Maciej Antosiewicz

Ksiazka pochlonela mnie do tego stopnia,ze mialam trudnosci sie z nia rozstac.Rozbudza ciekawosc czytelnika.Losy owych diamentow i ludzi ktorzy sie z nimi zetkneli sa niesamowite, splecione z historia i czasami wspolczesnymi.Czytelnik nawet sie nie domysla ile niespodzianek czeka na niego podczas czytania tej lektury.

• Grzegorz
  • 2013
  • 0.Literatura faktu,eseje
  • 1.2.BMF1
  • HISTORIA, POLITYKA, REPORTAŻE, LITERATURA FAKTU

Dodaj cytat z książki Przeklete kamienie