O piracie Rum-Barbari i o czymś jeszcze

Adam Bahdaj Wydawnictwo: Lissner Studio literatura dziecięca
Lissner Studio
literatura dziecięca
2010-01-01
2 min.

W zakamarkach mojej pamięci odnalazłam za sprawą audiobooka tę książkę i nastąpiło olśnienie.Ona była pierwszą A.Bahdaja,nie "Kapelusz za 100tysiecy". Wczoraj przy sprzątaniu sobie powspominałam. Miło!
Agatka z mini-powieści nie pasowała do mojej siostry,noszącej to samo imię.Obydwie uwielbiałyśmy zabawę w Indian! Robiłyśmy sobie łuk i strzały.W ogrodzie postawiłyśmy...

Na półkach: , , , , ,

Cudowna opowieść o urokach i beztrosce dzieciństwa i o tym, jak nie mając nic, dzięki sile wyobraźni można być zarówno Indianinem, czarownikiem, kapitanem statku odkrywającym nowe lądy czy księżniczką porwaną przez piratów.
To historie o wojnach wywołanych przez góry zasłaniające słońce czy wietrze, który nie dmucha w żagle okrętów, o rymujących papugach, o królu spod...

• Z dzieciństwa
  • 4a) 2018
  • Aaa
  • Przeczytane dawno temu
  • FORMA: Powieści
  • Z biblioteki miejskiej: filia dla dzieci
  • 1000 książek

Dodaj cytat z książki O piracie Rum-Barbari i o czymś jeszcze