Przygody kapitana Załganowa

Współpraca
1986-01-01
1963-01-01
Irena Tuwim
literatura rosyjska bajki dla dzieci

więcej Więcej

przezabawna powieść przygodowo komediowa warto się zapoznać

och jaki ten Załganow jest niepoprawny politycznie! jaki niedzisiejszy, nieekologiczny. musiałam mnóstwo wyjaśniać mojemu pięciolatkowi zamierając czasem ze zgrozy (te polowania tylko dla sportu - fuj). do tego miejscami już bardzo archaiczny język przekładu Ireny Tuwim. mimo to warto. dla przygody. dla absurdu. marynistycznych klimatów. geografii a nawet matematyki. E....

Niby dla dzieci, ale to taka książka, jaką bym chciała przeczytać kiedyś swoim dzieciom. Kiedy po 20 latach przeczytałam ją sobie drugi raz, tym razem już sama, nadal tak samo mi się podobała :)

• Dla dzieci i młodzieży
  • Może kiedyś przeczytam
  • Stare, dobre czasy :)
  • Książki z dzieciństwa
  • Dla Maryni 3-6 (dziecięce)
  • Ilustrowane

Andriej Niekrasow Przygody kapitana Załganowa Zobacz więcej