RPA - kraj niespodzianek

Sonia Draga
podróże albumy RPA
literatura faktu
podróże albumy RPA

Książka bardzo słaba. Opis meldowań i wymeldowań się z hoteli w RPA, mało tak naprawdę można się dowiedzieć o RPA.

Zapowiadało się ciekawie... podróż autem wszerz i wzdłuż RPA + zdjęcia. Wspaniała przyroda... i ten zagmatwany, jedyny w swoim rodzaju splot historycznych i społecznych ekstremali.
Niestety... kompletna klapa. Próbowałem mocno odpychać myśl, że autorka książki wydało sobie we własnym wydawnictwie prywatny album wspominkowy, bez charakteru, bez natchnienia, bez...

• 2009 Nabytki
  • Podróże, Reportaże itp.
  • Literatura polska
  • Być tam