Katyń

Editions Spotkania
1989-01-01
1989-01-01
historia polska rosja katyń 1940 wojna ludobójstwo zbrodnia

Książka jest świetna dla osób szukających 'suchych' informacji.
Dla osób, które interesują się historią jako hobby zawiera za dużo tabel itp.

Książka jest świetna dla osób szukających 'suchych' informacji.
Dla osób, które interesują się historią jako hobby zawiera za dużo tabel itp.

Książka to moim zdaniem świetny dokument dla szukających faktów,rycin,liczb,tabel i zdjęć.
Przeczytałam jedynie większą część.

Przeczytałam jedynie większą część.

Odnoszę wrażenie, że ta książka to kopia wcześniej przeczytanych przeze mnie "Dziejów sprawy Katynia" J.Łojka z bardzo obszernymi komentarzami.

Studiując "Katyń" po prostu się męczyłam. Mojej opinii nie podnoszą nawet dodatki (sprawozdania, protokoły), które mogły okazać się naprawdę interesujące, jednak po zakończeniu lektury właściwej, skończyło się na rzuceniu tej pozycji w kąt i "NIGDY WIĘCEJ".

Dodaj cytat z książki Katyń

Ciekawostki historyczne