Tylko miłość

literatura piękna
978-83-08-04218-2
Agata Kozak
literatura francuska Mado i Hipolit

Jestem zachwycona tą książką. Po pierwsze dlatego, że uwielbiam połączenie "miłosnej literatury" i medycyny. Po drugie autor zaskoczył mnie rozwojem fabuły i zakończeniem. Pomimo początkowego sceptycyzmu przypadła mi do gustu.

Kiepska książka.

2010

Uwielbiam sposób w jaki Philippe Segur pisze o obsesji!!! Jest w tym prawdziwa pasja i namiętność. I dajemy się porwać, nawet jeśli motywy i działania bohatera wydają nam się odległe i niezrozumiałe.

jest to pierwsza książka o której tak powiem - nie warto ,szkoda czasu

'Gdy motyl zatrzepocze skrzydłami w jednym miejscu, może spowodować huragan na drugim końcu planety'. / Edward Lorenz

Tak... Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest powyższe twierdzenie.. choć tak bardzo chcielibyśmy zmienić bieg wydarzeń wróciwszy do przeszłości, prawda?

Jednakże 'w życiu nie ma powrotów; czas przecież nigdy nie zawraca.' Hm, zastanawia Mnie pytanie 'co...

Niemal każdy ma w życiu takie chwile,że chciałby się cofnąć w czasie i albo przeżyć coś ponownie albo zmienić jakieś najczęściej nieprzyjemne zdarzenie.Ale Enstein i inni takie rzeczy wykluczają bo doszłoby do potwornych paradoksów.I ta książka o tym właśnie jest.O tym że trudno pogodzić się z tym co się utraciło gdy zna już się konsekwencje tej straty.Ale jest też o...

• Przeczytane w 2014
  • 2012