Spaghetti, dżinsy i ręce w kieszeniach: Savoir-vivre dla nastolatków

Okładka książki Spaghetti, dżinsy i ręce w kieszeniach: Savoir-vivre dla nastolatków
Elisabeth Bonneau Wydawnictwo: Mak literatura dziecięca
2005-01-01
3-931154-41-6
Agata Janiszewska
savoir-vivre obyczaje towarzyskie

Okładka książki Uniwersytet Dziecięcy. Mądre odpowiedzi na trudne pytania Klaus Ensikat, Ulrich Janssen, Ulla Steuernagel
Ocena 7,4
Uniwersytet Dz... Klaus Ensikat, Ulri...
Okładka książki Wakacje Mikołajka. Wczasy nad morzem René Goscinny, Jean-Jacques Sempé
Ocena 7,3
Wakacje Mikoła... René Goscinny, Jean...

Świetna książka. Mówi, jak się zachować w różnych sytuacjach. Warto przeczytać. Polecam!

Dodaj cytat z książki Spaghetti, dżinsy i ręce w kieszeniach: Savoir-vivre dla nastolatków