Wąchacze, sportowcy i ćpuny

narkomania narkotyki ćpuny narkomani sportowcy wąchacze
poradniki
83-205-3789-4
narkomania narkotyki ćpuny narkomani sportowcy wąchacze

Książka składa się z wywiadów, które autor przeprowadza z różnymi osobami, m. in Markiem Kotańskim, policjantami, terapeutami z ośrodka leczenia uzależnień, narkomanami oraz ich rodzicami. Można się dowiedzieć z niej różnych rzeczy o narkomanii, historię pojawienia się narkomanii w Polsce, jest tu dużo na ten temat. Mi osobiście najbardziej podobał się wywiad z Markiem...

• 1993
  • Muszę przeczytać w najbliższym czasie
  • Narkomania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wąchacze, sportowcy i ćpuny