Wielka księga dobrych manier

Elisabeth Bonneau Wydawnictwo: RM poradniki dla rodziców
2012-01-01
2010-01-01
RM
wychowanie
poradniki dla rodziców
2012-01-01
wychowanie

Zakupiłam tę książkę przypadkiem stojąc w gigantycznej kolejce przed świętami na Poczcie Polskiej. Nie żałuję. Podróżuje codziennie do pracy daleko pociągiem i spotykam mnóstwo osób, których świat dobrych manier ominął. Każdy powinien ją przeczytać.
A o samej książce:
"Czy kobieta zawsze ma pierwszeństwo? Jakie zasady obowiązują w komunikacji miejskiej? I jak jeść homara,...

są lepsze w tej kategorii

• Rozwojowe
  • Parapet
  • Posiadam książki
  • Biblioteka w Tarnowie
  • Relacje interpersonalne
  • Domowa biblioteczka
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Wielka księga dobrych manier