dwadzieścia jeden liter / ten letters

Zenon Fajfer Wydawnictwo: Korporacja Ha!art Seria: Liberatura poezja
Korporacja Ha!art
liberatura poezja polska poezja współczesna ha!art
poezja
Liberatura
liberatura poezja polska poezja współczesna ha!art

Na półkach: , , , , , ,

Wciągająca (dosłownie) podróż w głąb tekstu, znaczeń. Autor eksploruje słowa, zdania, frazy. Zagłębia się w niezmierzoną przestrzeń pomiędzy literami w słowie. Nigdy bym nie przypuszczała, ile wartości i znaczeń stoi za jedną, z pozoru prostą, frazą czy dwuliterowym słowem.

Tekst polski i angielski, dzięki czemu przy okazji możemy zobaczyć jak wiele jest różnic...

• Poezja
  • Literatura polska
  • 2018
  • Jakże miły prezent
  • Polska
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki dwadzieścia jeden liter / ten letters