Widok z głębokiej wieży

Zenon Fajfer Wydawnictwo: FORMA poezja
FORMA
poezja

2079

„Granice świata są granicami naszego języka” – przekonuje Ludwig Wittgenstein. Do swojego świata zakreślonego ściśle określonymi granicami zabiera nas Zenon Fajfer w tomie „Widok z głębokiej wieży”. Codzienność na wyciągnięcie ręki i słów odpowiednio połączonych i nakreślających obrazy odczuć, doznań, wrażeń, spostrzeżeń. Obok codziennej krzątaniny, spotkań, rozmów,...

• Literatura polska
  • Awangarda
  • Literatura współczesna
  • (2016) zgłoszenia do GNL Juliusz

Dodaj cytat z książki Widok z głębokiej wieży