Lingwosemiotyczna teoria doświadczenia. Księga pierwsza

Oleg Leszczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach filozofia, etyka
978-83-7133-360-6
Wydawnictwo Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
lingwistyka semiotyka filozofia antropocentryzm pragmatyzm funkcjonalizm
filozofia, etyka
978-83-7133-360-6
lingwistyka semiotyka filozofia antropocentryzm pragmatyzm funkcjonalizm

Okładka książki The Peculiarity of Man vol. 9. O naturze czasu Tadeusz Bartoś, Józef Bańka, Jerzy Andrzej Chmurzyński, Włodzimierz Goriszowski, Joanna Hańderek, Krzysztof Jakubiak, Józef Kossecki, Marta Kudelska, Oleg Leszczak, Urszula Michalska, Krzysztof Jan Pawłowski, Robert Piotrowski, Mirosław Piróg, Marcin Preyzner, Tomasz Sikora, Arkadiusz Sołtysiak, Ryszard Stefański, Łukasz Trzciński, Alina Wiercińska, Andrzej Wierciński, Mateusz Wierciński, Anna Iwona Wójcik, praca zbiorowa
8,0
The Peculiarit... Tadeusz Bartoś, Józ...