Arcydzieła francuskiego średniowiecza

Okładka książki Arcydzieła francuskiego średniowiecza
Chrétien de TroyesMarie de France Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka Poezji i Prozy literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Poezji i Prozy
Państwowy Instytut Wydawniczy
1968-01-01
1968-01-01
Tadeusz Boy-Żeleński, Anna Tatarkiewicz
literatura francuska średniowiecze

więcej Więcej

Pan Zygmunt robi bardzo ładne wstępy

Persewal z Walii - 6

Na wstępie od razu polecam tę pozycję wszystkim miłośnikom utworów średniowiecznych i średniowiecznej kultury w ogóle. Nie ma to jak porządna dawka utworów z epoki - od razu mówię, że nie mam zamiaru być ani trochę obiektywna, bo kocham średniowiecze. :)

Szczególnie polecam akurat ten zbiorek z uwagi na "Opowieści" Marii z Francji, które ciężko znaleźć gdziekolwiek...

• Studia
  • Średniowiecze
  • Proza
  • Mam
  • Lektury
  • Filologiczne

Dodaj cytat z książki Arcydzieła francuskiego średniowiecza