Demoniczne samce. Małpy człekokształtne i źródła ludzkiej przemocy

Okładka książki Demoniczne samce. Małpy człekokształtne i źródła ludzkiej przemocy
Dale PetersonRichard Wrangham Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka Myśli Współczesnej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Biblioteka Myśli Współczesnej
Demonic Males. Apes and the origins of human violence
Państwowy Instytut Wydawniczy
1999-01-01
1999-01-01
Monika Auriga
małpy człekokształtne antropologia przemoc szympansy bonobo