Wykłady z pedagogiki ogólnej. Tom 3. Logos edukacji.

Okładka książki Wykłady z pedagogiki ogólnej. Tom 3. Logos edukacji.
Roman Schulz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
2009-01-01
2009-01-01
pedagogika podręcznik akademicki

Okładka książki Pedagogika. T. 1. Podręcznik akademicki Agnieszka Gromkowska-Melosik, Teresa Hejnicka-Bezwińska, Ryszard Kucha, Zbigniew Kwieciński, Zbyszko Melosik, Bogusław Milerski, Marian Nowak, Krzysztof Rubacha, Tomasz Szkudlarek, Sławomir Sztobryn, Janusz Tarnowski, Stefan Wołoszyn, Hanna Zielińska-Kostyło, Bogusław Śliwerski
Ocena 6,2
Pedagogika. T.... Agnieszka Gromkowsk...
więcej Więcej

Dodaj cytat z książki Wykłady z pedagogiki ogólnej. Tom 3. Logos edukacji.