rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Opowieści niesamowite. Groza i niesamowitość w prozie rosyjskiej XIX i początku XX w.

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
16 godz. temu
Opętani literacką grozą – a czy państwo wierzą w duchy?
Tak mnie zaintrygowałaś tą książką, że po prostu musiałam ją zdobyć i teraz zabieram się do czytania. Ciekawe jak ja na nią zareaguję :) Co do tematyki duchów i do wierzenia w nie, to bardzo mnie zraziły osoby niezbyt wiarygodne ze swoimi wymyślonymi bujdami i dlatego zawsze ucinam, gdy rozmowa brnie w ten kierunek. Nie znoszę też tych fejkowych filmików wykonanych przez...
4 lata temu
Wymienię/sprzedam (marzec 2016)
Sprzedam (do każdej ceny są już wliczone koszty wysyłki!): Mrok. Powrót o zmierzchu. Uwięzieni - 15 zł NOWA! Rafael Bielecki: Pół sensu bezsensu - 25 zł Lalkarz: Odrzucenie - 25 zł Krew Aniołów - 23 zł 52 powody dla których nienawidzę mojego ojca - 15 zł Magia - 12 zł W cieniu klątwy - 15 zł NOWA! Mroczny płomień - 15 zł NOWA! Nieposkromieni - 15 zł...
31918
8 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2014)
Poszukuję  Wieczna Księżniczka  Niezbędnik obserwatorów gwiazd  Szaman  Rok 1984po angielsku
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Pokazuje 6 z 9