Kryształowa pułapka

Okładka książki Kryształowa pułapka
Wiktoria Płatowa Wydawnictwo: Videograf II Seria: Seria z kobrą kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Seria z kobrą
Хрустальная ловушка (Chrustalnaja Łowuszka)
Videograf II
2010-07-13
2010-07-13
Danuta Blank
morderstwo Moskwa lodowe rzeźby

więcej Więcej

Jak trudno być musi żyć z piętnem chorej psychicznie matki. Obciążona genetycznie Olga nie miała łatwo. Do tego jeszcze ten „kochający” mąż. Horror. To tyle na temat samej fabuły. Więcej szczegółów nie zdradzę, ale dodam, że warto samemu przekonać się o czym jest ta książka.

Dlaczego? Bo to kryminał całkiem do rzeczy, powiem więcej - trzymający do końca w napięciu...

W połowie historii część intrygi była już dla mnie oczywista. Niby nie dobrze... ale książka jest tak dobrze napisana, że mimo to czyta się ją jednym tchem. Zaczynająca się na początku jak kiepska opowieść o "ślepej miłości" i sielance małżeńskiej fabuła, wraz z rozwojem akcji zmienia się diametralnie i "wciąga" czytelnika na dłużej. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry kryminał, zdecydowanie polecam - Wiktoria Płatowa z całą pewnością jest w ścisłej czołówce moich ulubionych pisarek.

Niesamowicie wciągająca książka. Polecam bardzo.

Jak na kryminał książka zbytnio przegadana, a przez to akcja się rozłazi tak, że aż męczy i męczyłam się momentami strasznie, żeby dobrnąć do końca. Udało mi się to tylko dlatego, że jestem uparta i nie poddaje się tak szybko. Sięgając po książkę "Kryształowa pułapka" liczyłam na kryminał w stylu Marininy, lecz to niestety nie to, bo brak lekkości i finezji. Niby głównymi...

Intryga dobrze poprowadzona,początkowo mylnie określiłam mordercę,ale zakończenie jak u Agathy Christie zaskakuje!!

Od przeszło roku uczę się intensywnie języka rosyjskiego. Z racji tego, że edukację zaczynałem w czasach schyłku komunizmu, język naszego bratniego narodu był w szkole przedmiotem obowiązkowym. Nauka rozpoczynała się w połowie ośmioletniej podstawówki, czyli od piątej klasy. Wpajana w domu nienawiść do wszystkiego, co radzieckie sprawiła, że nawet po kolejnych czterech...

• Przeczytane w 2018
  • Do przeczytania w 2 kolejności
  • 2020
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Kryminał/Thriller/Sensacja

Dodaj cytat z książki Kryształowa pułapka