Czas. Przewodnik użytkownika

Okładka książki Czas. Przewodnik użytkownika
Stefan Klein Wydawnictwo: W.A.B. Seria: Seria z Wagą językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
2008-03-04
Krzysztof Żak
psychologia

więcej Więcej

Oparta na mocnych argumentach pozycja, która zawiera niezwykły obraz postrzegania siebie w tak zajętym świecie jak mamy dziś.

Wspaniała książka o czasie opisująca zagadnienie na wielu płaszczyznach. Fizyka nie musi być nudna! W tej książce jest naprawdę FASCYNUJĄCA!

Poranny ptaszek czy nocna sówka? Nie zastawiało Cię czemu kiedy jedni rzucają się z rana w wir zajęć inni walczą z zapałkami w oczach i horyzont ich myśli zawężony jest do słowa "kawa". Na wieczór zresztą role odwracają się.

Ile trwało przeczytanie poprzedniego akapitu? Chwilę?
A ile trwa chwila?

Ta książka pełna jest ciekawych obserwacji, często zaskakujących pytań i w...

Fantastyczna popularno-naukówka z potencjałem praktycznym ;)

Książka nowatorska. Pejzaż różnych widzeń czasu - społecznie, biologicznie, psychologicznie, fizycznie. Polecam, bo warto poświęcić czas na przeczytanie.

Świetnie napisana książka o rzeczy która nas wszystkich dotyczy, warto ją przeczytać by choć na chwile się zatrzymać i zastanowić nad swoim życiem i nad tym co jest ważne.
Dużo wiedzy podane w bardzo ciekawy sposób. Polecam !

• Chcę w prezencie
  • Czas