Python w 1 dzień. Nauka programowania w Pythonie w 24 godziny od A do Z

Okładka książki Python w 1 dzień. Nauka programowania w Pythonie w 24 godziny od A do Z Emil Rozum
Emil Rozum Wydawnictwo: Nbooks informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Nbooks
2024-01-03
2024-01-03
nauka pythona python od podstaw podstawy pythona programowanie programowanie w pythonie języki programowania język python

Niniejsza publikacja to prawdziwa skarbnica wiedzy dla wszystkich, którzy pragną poznać tajniki programowania w języku Python w zaledwie 24 godziny. Autor w przystępny sposób wprowadza czytelnika w świat kodowania, zaczynając od podstawowych pojęć, a kończąc na bardziej zaawansowanych tematach. Książka ta jest niezastąpionym przewodnikiem po Pythonie, zapewniając czytelnikowi kompleksowe omówienie tematu. Dużym atutem jest również fakt, że autor skupia się na praktycznym zastosowaniu języka, co pozwala na szybsze zrozumienie zagadnień. Warto także zauważyć, że rozdziały są klarownie podzielone, co ułatwia przyswajanie materiału. Jako mól książkowy mogę śmiało stwierdzić, że ta publikacja z pewnością wprowadzi Cię w świat programowania w Pythonie w błyskawicznym tempie!

#Kodowanie_W_Pośpiechu #24h_Python #Programowanie_W_Pigułce

tak powinny byc napisane wszystkie ksiazki o programowaniu, moze wtedy programy by lepiej dzialaly

jest to jedna z nielicznych książek o programowaniu które w tak przystępny sposób tłumaczą zawiłości kodowania. Pokuszę się o stwierdzenie, że nawet osoba kompletnie nie mająca pojęcia o algorytmach będzie po przeczytaniu tej książki umiała programować.

dobra książka, polecam serdecznie.

dobra książka, polecam serdecznie.

dobra, wartościowa, polecam. wytłumaczone zwięźle i konkretnie

dobra, wartościowa, polecam. wytłumaczone zwięźle i konkretnie

Dodaj cytat z książki Python w 1 dzień. Nauka programowania w Pythonie w 24 godziny od A do Z