Odpocznij. Odważne obejmowanie wszystkiego miłością.

Okładka książki Odpocznij. Odważne obejmowanie wszystkiego miłością. Jeff Foster
Okładka książki Odpocznij. Odważne obejmowanie wszystkiego miłością.
Jeff Foster Wydawnictwo: Biały Wiatr poradniki
poradniki
The Way of Rest. Finding the courage to hold everything in love.
Biały Wiatr
2023-01-01
2023-01-01
odpocznij jeff foster poradnik

Okładka książki Oswoić lęk. Jak przetrwać emocjonalny chaos Reetta Newell, Anna Williamson
Oswoić lęk. Ja... Reetta Newell, Anna...
Okładka książki Jak nie tracić głowy, gdy przytłacza nas życie Liz Fosslien, Mollie West Duffy
Jak nie tracić... Liz Fosslien, Molli...
Okładka książki Dietooporne. Kobiecy przewodnik po skutecznym odchudzaniu Patrycja Kłósek-Bzowska, Magdalena Makarowska
Dietooporne. K... Patrycja Kłósek-Bzo...

"jeśli ścieżka przed tobą jest prosta i oczywista, to prawdopodobnie nie jest to twoja ścieżka"

Czy często czujesz się zmęczona/y?
Zadając to pytanie, nie mam na myśli zmęczenia fizycznego tylko raczej emicjonalne, gdzie bombardowani różnymi informacjami, czasem mamy po prostu dość. Z mediów czy różnych portali społecznościowych słyszymy jakimi mamy być czy w którym kierunku mamy pójść. A gdzie w tym wszystkim jest człowiek? To właśnie Ty czy ja jesteśmy jednostkami niepowtarzalnymi, które potrzebują miłości a zwłaszcza samoakceptacji. Ile razy zdarzyło Ci się spojrzeć w lustro i krytykować siebie? No właśnie... Pora odpocząć, wrzucić na luz i zacząć żyć. Bez oceniania siebie, negatywnego myślenia za to z miłością. Tylko jak to zrobić?

Jeff Foster bazując na podstawie swoich doświadczeń, oddaje w nasze ręce cudowną książkę, która daje wskazówki ale do niczego nie zmusza. Czytając czujemy się zaopiekowani, gdyż forma przekazu jaką stosuje autor może trafić do każdego. Dla mnie treść w niej zawarta jest bardzo motywująca a spokój bijący z tej książki niesamowicie się udziela. Książka podzielona jest na krótkie rozdziały i eseje, które można czytać po kolei albo wybrać to co w danym momencie potrzebujemy. Ważne aby się zatrzymać, zwolnić i dać sobie chwilę na wytchnienie. Nic na siłę, z akceptacją pozwalając odczuwać to co w danym momencie nas gnębi czy raduje.

Bardzo polecam tę wartościową pozycję, gdyż nie jest to typowy poradnik. To rozmowa z kimś, kto dobrze nam życzy, wspiera i motywuje tak jak najlepszy przyjaciel.

"Oddychaj więc w życie, przyjacielu, oddychaj w życie"

Czy często czujesz się zmęczona/y?

Dzień dobry, moje kochane Moliki 🌷

Lektura tego poradnika skłoniła mnie do pewnych rozważań. Mianowicie, spójrzmy prawdzie w oczy — nie potrafimy odpoczywać. Nauczeni życia w pędzie, przytłoczeni codziennymi obowiązkami i sprawami niecierpiącymi zwłoki, skoncentrowani na tym, aby funkcjonować w trybie multitaskingu, w rezultacie zapominamy o sobie i o tym, że to życie ziemskie trwa tylko chwilę. Zastanów się (sam/a przed sobą),kiedy w ostatnim czasie nic nie robiłaś? No właśnie!

✨„Być może nie mamy jutra, ale mamy TERAZ — i to TERAZ jest wszystkim". ✨

Tytuł: „Odpocznij. Odważne obejmowanie wszystkiego miłością"
Autor: Jeff Foster @jefffosterofficial
Wydawnictwo: @bialywiatr11
Moja ocena: 8/10

Pozwoliłam sobie bez skrupułów, bez wyrzutów, powolnie rozkoszować się tą lekturą. Chciałam racjonalnie, bez pośpiechu przetrawić myśli i refleksje, z którymi dzieli się Autor. Poczułam się zaopiekowała, ale też przywołana do tablicy, aby zmierzyć się z własnymi demonami, które tarasują mi drogę do szczęścia. Niekiedy wystarczy akceptacja siebie, innym razem poczucie wdzięczności bądź też przebaczenie, aby odzyskać utraconą radość. Jednego jestem pewna, warto pokochać siebie i czerpać z życia do utraty tchu, bo nie wiemy, co wydarzy się kolejnego dnia, co czeka za rogiem...
Jeff opowiada swoją historię, poddaje szczegółowej analizie nasze ludzkie uczucia i emocje, podając nam konkretne wskazówki, którymi możemy się kierować. Natomiast każdy z nas stoi przed zadaniem odnalezienia własnego klucza do poczucia eudajmonii. W końcu nie u każdego z nas sprawdzą się te same rady czy rozwiązania, co jest logiczne. Niewątpliwie treści zawarte w książce otworzą Wam oczy na nowe przestrzenie, rzucą nieco inne światło na dotychczasową rzeczywistość, zainspirują, otulą ciepłem i zrozumieniem. Autor utwierdził mnie w przekonaniu, że warto iść swoją drogą, nie oglądając się na ludzi egzystujących obok, nie żyjąc pod dyktando innych, gdyż nikt za mnie życia nie przeżyje. Swoją drogą, jestem bardzo ciekawa Waszych interpretacji tej pozycji, co Wam dała lektura? Podzielcie się swoimi wrażeniami. Tymczasem, polecam Wam ten wyjątkowy poradnik, życząc błogiego odpoczynku 🪻
#claudiacorrectcreation #tocowżyciunajważniejsze #recenzentksiążkowy #recenzjaksiążki #recenzja #współpracareklamowa #współpracabarterowa #współpraca #białywiatr #jefffoster #odpocznij #czytaniejestsexy #czytambolubię #czytaniejestfajne #bookstagrampl📑 #bookstagram #booklover #reedingbook #mamaprowadzibiznes Wydawnictwu @bialywiatr11 serdecznie dziękuję za egzemplarz 🌷

Dzień dobry, moje kochane Moliki 🌷

Dawno nie było u mnie poradnika, a mam zajawki, by od czasu do czasu przeczytać jakiś, pomyśleć nad poradami (nie wszystkimi),wyciągnąć wnioski dla siebie. Nie są to książki, które czytam na raz, często robię przerwy, poczytuję inną lekturę, potem wracam na chwilę, zgłębiam dalej treść lub wracam do przeczytanej frazy, ponieważ mnie męczy jakaś myśl.
#odpocznij tytuł pozwala mi niespiesznie poznawać temat. Spokojnie przepłynęłam przez słowa napisane przez autora #jefffoster, nie jest to nasze pierwsze spotkanie literackie. Tym razem zgłębiamy temat miłości własnej z pozwoleniem na odpoczynek, pomijając konieczność oczekiwania. Z przyjemnością czytałam o samoakceptacji i czerpaniu radości z teraźniejszości.
Forma napisania poradnika egzekwuje do spojrzenia na własne emocje i przeżycia oraz wszelkie inne uczucia, które znajdują się w naszej psychice i przeanalizowanie wewnątrz własnych potrzeb, ale tylko pozostając szczerym. Nie warto tworzyć bramy smutku i wyrzucać klucza, zrozumienie siebie, pomoże zrozumieć otoczenie bez melancholijnych wycieczek po sferze emocji.
Autor zastosował zrozumiały i przystępny język oraz krótkie rozdziały, co umożliwia łatwiejsze przyswojenie tekstu i skupienie się na ważnych kwestiach.
„Nie możesz wejść „do” ani wyjść „z” Teraz. Ty jesteś Teraz”.
Odwaga stanowi istotny element poradnika, zachęca do akceptacji siebie i społeczeństwa oraz do rozwoju samoświadomości.
Mam nadzieję, że Was, choć trochę zachęciłam do przeczytania tej pozycji. Jest bardzo zajmująca, porusza istotne aspekty naszego bycia w społeczeństwie.

#odpocznij tytuł...

Potrafisz odważnie obejmować wszystko z miłością? Z pewnością nie jest to łatwym zadaniem. Ale z najnowszą książką Jeffa Fostera zyskasz szereg wskazówek, które na pewno pomogą w przybliżeniu się do tego wyjątkowego stanu.

Odpoczynku potrzebujemy wszyscy. Na każdym etapie życia. Jednak rzadko sobie na ten odpoczynek pozwalamy, nauczeni pędu, odgrywania swoich ról, stawania się coraz lepszymi wersjami siebie. A pomyślałeś kiedyś o tym, że jesteś doskonały taki, jaki jesteś teraz? Że te emocje, które w tobie buzują także nie są niczym złym? Po prostu są i trzeba pozwolić im wybrzmieć.

„Odpocznij” to książka niezwykła, zaskakująca na wielu polach. Jednocześnie zadziwiła mnie, ale i urzekła definicja szczęścia według Fostera. Po głębszym zastanowieniu muszę przyznać, że całkowicie ona do mnie przemawia, podobnie jak wiele innych niesamowitych myśli zawartych w tej książce.

Pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku. Na przeczytanie jednego krótkiego rozdziału tej książki, chwilę zadumy nad właśnie przeczytanymi słowami. Niech takie krótkie przystanki zdarzają się nam cyklicznie. Dajmy się oczarować ciepłu, spokojowi i niezwykle kojącej mocy płynącej z tej niebanalnej publikacji. Nawet jeśli nie przepadacie za rozwojowymi książkami, dajcie szansę tej pozycji. Jest absolutnie wyjątkowa.

Odważne obejmowanie wszystkiego z miłością

Ta książka jest twoim pozwoleniem, żeby odpocząć, pozwoleniem, żeby czuć, pozwoleniem, żeby żyć, bez potrzeby czekania dłużej na pozwolenie

Czujecie się czasami tak naprawdę bardzo zmęczeni? Na pewno tak. Mamy tak wiele na głowie. Tak wiele spraw, myśli i obowiązków. Praca, związki, rodziny, codzienne sprawy... czasem czujemy się tym wszystkim przytłoczeni i nie pozwalamy sobie odpocząć, bo mamy tak wiele do zrobienia, bo czujemy że nie zasługujemy na odpoczynek.

A odpoczynek jest bardzo ważny zarówno dla naszego zdrowia psychicznego jak i fizycznego. Pobudza naszą kreatywność. Musimy odpoczywać.

A jak to zrobić? Jak nie podążać cudzą ścieżką, jak poczuć się wolnym? Często szukamy jakiegoś zajęcia żeby nie czuć, nie myśleć, udawać, że jesteśmy szczęśliwy. A gdyby tak zrobić to naprawdę?

To książka właśnie o tym jak odpoczywać, jak być sobą, a dzięki temu cieszyć się z życia. Bardzo motywująca, pozytywną, lekka.

Odważne obejmowanie wszystkiego z miłością

"Odpocznij (...)" to zachwycająca propozycja literacka, która emanuje nieprzeciętnym ciepłem. Jeff Foster obejmuje czytelnika miłością do samego siebie od pierwszej po ostatnią stronę. Książka ta niesamowicie podnosi na duchu i daje ogromną niszę do przemyśleń. Pozwala uwolnić się z więzów negatywnego myślenia i otwiera drogę ku akceptacji siebie i swoich psychicznych mankamentów. Autor z hipnotyzującym pietyzmem, charyzmą i elokwencją skłania do zaprzestania wiecznej ucieczki od braku szczęścia oraz pokochania cennego życia takim jakie jest nam serwowane, tj. na srebrnej tacy ze wszystkimi jego smakami. Odnajdziemy tutaj mnóstwo cennych wskazówek jak traktować życie z gotowością do wybaczania, odpoczynku i zachwytu. Jego sposób przekazu jest niezwykle przekonujący. Przesuwa naszą percepcję na zupełnie inne, właściwe tory. Ten cenny przekaz animuje do prawdziwego, egzystencjalnego odczuwania i uwolnienia z kajdan niedoskonałości. "Odpocznij (...)" to cenna pozycja wydawnicza dla wszystkich pragnących zastrzyku duchowej afirmacji.
Polecam. Damiano

Człowiek to istota ludzka, która błądzi i popełnia błędy... Każdy z nas zna to uczucie. Każdy z nas zapewne też szuka rozwiązań. A co byście powiedzieli gdyby ktoś przygotował dla Was wskazówki na różne dziedziny życia w jednym miejscu? Taki gotowiec, do którego sięgacie w razie potrzeby, trochę jak książka kucharska kiedy wpadnie Wam do głowy jakiś pomysł na obiad 😁 Brzmi nierealnie? Trochę tak... Ale Jeff Foster wyszedł nam na przeciw i właśnie taką książkę dla Was stworzył.
Odpocznij to jedno słowo, które zawiera w sobie o wiele więcej niż nam się wydaję... Czy sami z siebie dajemy sobie możliwość odpoczynku? Tak po prostu? Całe życie za czymś pędzimy, całe życie żyjemy w przekonaniu, że okazywanie złych emocji jest samo w sobie złe... Jakże w błędnym przekonaniu tkwimy...
A co byście powiedzieli na to, że te złe emocje są nam potrzebne? Tak! Dobrze czytasz! Są nam bardzo potrzebne! To właśnie one i zaakceptowanie ich zaprowadzi nas do osiągnięcia pełnowartościowego odpoczynku! Brzmi abstrakcyjnie? No to nie pozostaje Wam nic innego jak przekonać się samemu i sięgnąć po lekturę...
Przeczytałam w swoim życiu wiele książek z typu mentorskich, ale Odpocznij to książka jedyna w swoim rodzaju, tutaj nie ma długich opowiadań o tym jak mamy działać, to zbiór krótkich treści, każda jest inna i z każdej wyciągniemy wskazówkę jak osiągnąć pełnię spokoju wewnętrznego, który jeśli uda nam się osiągnąć to uda nam się wreszcie naprawdę odpocząć...
Za egzemplarz dziękuję bardzo wydawnictwu @bialywiatr11 w ramach współpracy barterowej.

Przychodzę do was z recenzją książki, która pozwoli wam zwolnić i głębiej zastanowić się nad waszym życiem.

,,Odpocznij”- Jeff Foster @jefffosterofficial

@bialywiatr11 🤍

Ta książka to nie tylko poradnik, ale również zbiór pięknych przemyśleń, które trafią prosto do waszego serca. Dostarczy wam wiele ciepłych słów i mądrości, które pozwolą spojrzeć na nasze życie z innej perspektywy.

Jeff Forster w swojej książce pisze, aby kochać się takim, jakim się jest. Pokochać nasze wady i słabości. Czerpać to, co daje nam życie.

Twierdzi, że aby być szczęśliwym należy iść własną drogą. Nie warto próbować dopasować się do nikogo, gdyż każdy z nas jest różny i nigdy nie dopasuje się tak, jak puzzle pasują do siebie. Człowiek nie jest niczyja częścią, i nie musi pasować w żadnych normach.

,,Bądź tym ,, kimś wyjątkowym” …tym, kogo zawsze szukałaś.”

Książka podzielona jest na trzynaście części. Każda z nich zawiera wiele cennych uwag, które pozwolą nam zrozumieć pełnię szczęścia. Doprowadzi nas do odpoczynku ciała i duszy. Sprawi, że poczujemy się wolni i zaakceptujemy wszystkie nasze słabości, i nauczymy się z nimi żyć.
Poradnik napisany jest w formie krótkich esejów oraz przeplatających się wierszy.

,,Odpocznij” to piękna książka/ poradnik, który sprawi, że będziecie patrzeć inaczej na wiele spraw. Będzie wam służyć każdego dnia. Zrozumiecie, jak cenne jest to, aby być zawsze sobą i nikogo nie naśladować. Każdy z nas jest wyjątkowy. Do pełni szczęścia nie potrzebujemy nikogo. Nawet sami ze soba możemy być szczęśliwi w swojej samotności.

Jeśli pragniecie przeżyć coś głębszego, coś, co wprowadzi świeżość w waszym życiu, to koniecznie przeczytajcie najnowszą książkę Jeff Fostera.
Polecam

,,Odpocznij”- Jeff Foster @jefffosterofficial

@bialywiatr11 🤍

To taki bardzo piękny poradnik, który ukoi każdego. Jeff jest moim ulubiony autorem i uwielbiam jego książki, ponieważ zawsze trafiają prosto do mojego serca. Ten poradnik jest podzielony na trzynaście części: wytchnienie w niedoskonałości, wytchnienie w niewiedzy, wytchnienie w bólu i załamaniu, wytchnienie w melancholii i samotności, wytchnienie w niewygodzie i niezadowoleniu, wytchnienie w nietrwałości i przemianie, wytchnienie w zwykłych chwilach, wytchnienie w obfitości i pięknie, wytchnienie w miłości, wytchnienie w ciszy, wytchnienie w byciu obecnym dla innych, wytchnienie w kompletności życia, wytchnienie w podróży, nie w celu. Dzięki temu jest to nie tylko poradnik, który może nam towarzyszyć codziennie, a przede wszystkim wspierać w trudnych chwilach. Każda część zawiera krótkie poezje na dany temat, a dzięki temu możemy się poczuć jakby autor przemawiał specjalnie do nas. Pomysł na tę książkę jest genialny, ponieważ autor nie skupia się tylko na tym co złe, a wytchnienie zawsze jest nam potrzebne. Moją ulubioną częścią jest szczególnie ta o niedoskonałości. W dzisiejszym świecie bardzo łatwo popaść w pułapkę samokrytyki. Jeff udowadnia, że niedoskonałość jest doskonała. Mówi też o tym, że nigdy nie wolno się dopasowywać, poddawać ani tracić nadziei. Pięknie opowiada o każdym przeżyciu, ukazując drogę do światła. Brzmi to banalnie, ponieważ nie ma w tej książce nic, co mogłoby zaskoczyć, ale to w jaki sposób autor ukazuje nam drogę jest odkrywcze. Nie ma takiego uczucia, z którym nie moglibyśmy się uporać, problem polega na tym, że nikt nie pokazał nam jak to zrobić właściwie. Ukojenie w każdym uczuciu daje właśnie ta książka, która nie dość, że przedstawia tak wiele problemów, które dotykają nas w życiu codziennym to przede wszystkim pokazuje jak z nimi walczyć i jak mówić do siebie z miłością oraz szacunkiem. Myślę, że każdy odnajdzie w tej książce kawałek siebie i poczuje się zrozumiany i pocieszony w swoim cierpieniu. Gwarantuję, że ten poradnik pokochacie od pierwszej strony.

Współpraca barterowa z wydawnictwem „Biały Wiatr”.

To nie jest książka która przeczytacie na jednym oddechu i pomyślicie byla fajna. To książka którą delektujecie się jak najlepszymi pralinami. Czytałam ją spokojnie, w skupieniu nie spiesząc się by zrozumieć przekaz płynący w kazdym dziale. To powinna byc lektura obowiązkowa dla wszytskich młodych ludzi, wkraczających w dorosłość, którzy mimochodem powielają schematy które od dziecka im wkładano do głowy zarówno przez rodziny, przyjaciół, nauczucieli, guru rozwoju czy kleryków.

To książka o tym jak odnaleźć spokój w codziennym chaosie, jak odnaleźć szczescie nawet w smutku, o tym, że nawet kiedy czujemy sie samotni dalej jesteśmy kompletni i to właśnie my sami odpowiadamy za wlasne szczęście. To ksiazka o tym, ze ból poczucie porażki wcale nie musi nas przytłaczać a dać nam powód do spokojnej refleksji nad tym co sie dzieje. Przyszłość i przeszłość nas nie definiują i nie zmienimy ich. Musimy je zaakceptować i brac to co daje Nam świat nawet wtedy kiedy jest to kolejna lekcja pokory. Nie jesteśmy gorsi, wybrakowani, popsuci czy niewłaściwi jesli w naszym życiu pojawia sie kolejna przeszkoda.

Autor pokazuje, ze wcale nie musimy biec za iluzjonistycznym poczuciem szczescia, które przynosci tylko usmiech i radość. Ze mozemy byc szczęśliwi nawet w bolu, zlosci, frustracji czy złości. Pokazuje, że nawet te negatywne emocje nie mogą pozbawić Nas szczęścia. Bo w naszym życiu to szczęście jest nam dane jak pewnego rodzaju prawo, i nic ani nikt, nie moze nam go odebrac. Przestańmy więc szukać go na siłę i pokochajmy siebie takimi jakimi jestesmy z kazda wada i zaleta. Musimy skupić sie na tym co jest tu i teraz a nie wybiegac w przyszłość lub wracać do przeszłości.

Tego co dała mi ta ksiazka, ciężko aż to ubrać w odpowiednie słowa. Ale na pewno jedno pasuje idealnie poczulam spokój. Wewnętrzny spokój i od razu poczułam ogromną ulgę, nie czuje sie juz przytłoczona dzieki radom autora jak postępować w pewnych momentach życia. Każdy musi ją przeczytać, wciągnąć w siebie każde słowo przelene przez autora na papier i poczuć je sobą. Wtedy na pewno poczujecie spokój. Ja go poczułam i jestem pewna, że w słabszych momentach wrócę do niej by sobie przypomnieć jak sobie radzić i pozwolić sobie odpocząć psychicznie od tego chaosu, który sami sobie nie raz tworzymy.
J

Co pokazała mi ta książka?

Że wcale nie musze być doskonałą, że właśnie w tych moich niedoskonałościach tkwi całe moje piekno. Mogę popełniać błędy, potykać się i przyjmować to z uśmiechem na ustach. Nie muszę pasować do otoczenia, bo nigdy i tak mi sie to nie uda, bo jako czlowiek ciągle sie kształtuje, zmieniaja sie moje pragnienia, potrzeby, spojrzenie na świat. Jestem zmienna, a nie stała. A coś co jest zmienne nigdy sie nie dopasuje kształtem do otoczenia.

Zrozumiałam ze nie moge odrzucać negatywnych emocji jak złość czy smutek, muszę je zaakceptować. Nie potezebuje ich wypierać a jedynie dać sobie przestrzeń by je czuć z całą ich siła.

Wcale nie muszę analizować tego co będzie lub co było. To co bylo w przeszłości negatywnego, to nie porażka a jedynie lekcja która powinnam przyjąć z pokora. A to co będzie, nie jestem w stanie zaplanować więc nie ma co zamartwiać sie na zapas. Pózniej obwiniać, że jednak znowu moje marzenia sie nie spełniły i poniosłam kolejna porażkę, za którą będę po raz kolejny obwiniać siebie. Skupiam sie na tym co jest teraz, doceniam to co mam teraz i oczekuje tego co przyniesie przyszłość bez oczekiwań.

To nie jest książka, która przeczytacie na jednym oddechu i pomyślicie była fajna. To książka, którą delektujecie się jak najlepszymi pralinami. Czytałam ją spokojnie, w skupieniu, nie spiesząc się by zrozumieć przekaz płynący w każdym dziale. To powinna być lektura obowiązkowa dla wszystkich młodych ludzi wkraczających w dorosłość, którzy mimochodem powielają schematy, które od dziecka im wkładano do głowy zarówno przez rodziny, przyjaciół, nauczycieli, guru rozwoju, czy kleryków. To książka o tym, jak odnaleźć spokój w codziennym chaosie, jak odnaleźć szczęście nawet w smutku, o tym, że nawet kiedy czujemy się samotni dalej jesteśmy kompletni, i to właśnie my sami odpowiadamy za własne szczęście. To książka o tym, że ból poczucie porażki wcale nie musi nas przytłaczać, a dać nam powód do spokojnej refleksji nad tym, co się dzieje. Przyszłość i przeszłość nas nie definiują i nie zmienimy ich. Musimy je zaakceptować i brać to, co daje Nam świat nawet, wtedy kiedy jest to kolejna lekcja pokory. Nie jesteśmy gorsi, wybrakowani, popsuci czy niewłaściwi, jeśli w naszym życiu pojawia się kolejna przeszkoda. Autor pokazuje, że wcale nie musimy biec za iluzjonistycznym poczuciem szczęścia, które przynosi tylko uśmiech i radość. Że możemy być szczęśliwi nawet w bólu, złości, frustracji czy złości. Pokazuję, że nawet te negatywne emocje nie mogą pozbawić Nas szczęścia. Bo w naszym życiu to szczęście jest nam dane jak pewnego rodzaju prawo i nic ani nikt, nie może nam go odebrać. Przestańmy więc szukać go na siłę i pokochajmy siebie takimi, jakimi jesteśmy z każdą wada i zaleta. Musimy skupić się na tym, co jest tu i teraz, a nie wybiegać w przyszłość lub wracać do przeszłości. Tego, co dała mi ta książka, trudno, aż to ubrać w odpowiednie słowa. Ale na pewno jedno pasuje idealnie poczułam spokój. Wewnętrzny spokój i od razu poczułam ogromną ulgę, nie czuje się już przytłoczona dzięki radom autora jak postępować w pewnych momentach życia. Każdy musi ją przeczytać, wciągnąć w siebie każde słowo przelane przez autora na papier i poczuć je sobą. Wtedy na pewno poczujecie spokój. Ja go poczułam i jestem pewna, że w słabszych momentach wrócę do niej by sobie przypomnieć jak sobie radzić i pozwolić sobie odpocząć psychicznie od tego chaosu, który sami sobie nieraz tworzymy.

• Rozwojowe
  • Poradnik
  • Psychologia
  • 2024 przeczytane

Dodaj cytat z książki Odpocznij. Odważne obejmowanie wszystkiego miłością.