Syndykat. Siła miłości

Okładka książki Syndykat. Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Okładka książki Syndykat. Siła miłości
Agnieszka Lingas-ŁoniewskaAnna Szafrańska Wydawnictwo: JakBook Cykl: Syndykat (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Syndykat (tom 3)
JakBook
2023-08-31
2022-04-27

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Wyróżniona opinia i

Siła miłości

przeczytanych książek 733 napisanych opinii 211

23/2024

GLISTA I LENA

KIEDY POTRAFISZ TYLKO ZABIJAĆ, NIE MOŻESZ JEDNOCZEŚNIE POKOCHAĆ CAŁYM SERCEM.

Aż się boję następnego tomu.

23/2024

GLISTA I LENA

KIEDY POTRAFISZ TYLKO ZABIJAĆ, NIE MOŻESZ JEDNOCZEŚNIE POKOCHAĆ CAŁYM SERCEM.

Aż się boję następnego tomu.

On- wierzy, że jego dusza i serce już dawno nie istnieją. Ona- uważa go za swojego bohatera, tylko przy nim czuje się bezpieczna. Czy Grzesiek i Lena znajdą swoje szczęście? Czy Glista da sobie szanse na miłość? Gangsterskie porachunki, lojalności, braterstwo, miłości i zdrada to wszystko odnajdziesz na stronach tej książki. Przeczytajcie i dajcie się porwać tej historii. Polecam bardzo!

siłamiłości ~ @annaszafranskaauthor @lingasloniewska.pisarka @wydawnictwo_jakbook 🩷

[ #współpracareklamowa 18+] przesuń w lewo👈🏻

Z obecnych książek serii ten był najdelikatniejszy, ale takie też są potrzebne. Sam tytuł wskazuje na jedno - miłość.
Glista jest zabójcą na polecenie, cały w tatuażach (oprócz jednego miejsca❤️),za wszelką cenę chroni swoją siostrę.
Lena przeszła piekło. Nie z własnego wyboru była „żywym” towarem wśród kobiet u wroga Poznańskiej Mafii.

Grzegorz dostaje polecenie aby zająć się Leną aż uleczy swoje blizny. W ten sposób też chcę odwdzięczyć się za to, że brała na siebie wszelkie ataki, by chronić jego siostrę. Z czasem zdają sobie sprawę, że rany dzięki drugiemu człowiekowi, mogą zostać uleczone.

Człowiek nie powinien być sam. To go zabija od środka. Nie od zewnątrz.

On: zabrał ją do tatuażysty ( byłam w szoku, że Mat z serii #pinktattoo od Anny pojawił się - łączenie!) aby zakryć jej wytatuowane cyfry. A sam sobie wytatuował nad sercem jej imię, gdzie od lat skóra nie miała żadnego tuszu, dokładnie w tym miejscu.
Ona: panicznie bała się wszystkiego, każdego słowa, była uległa wobec mężczyzn, ale wyłącznie w złym znaczeniu. Mimo to, nauczyła Glistę delikatności. Nauczyła go, że miłość jest dla każdego, pomimo tego co człowieka może spotkać.

Ostatnie rozdziały miały akcję i sceny bardziej brutalne z naszą mafią. Płynnie to nas prowadzi do czwartego tomu, który będzie miał 15 marca. Jestem mega ciekawa co będzie dalej🤍
„Moja słodka czerwona Ruto”🌺
„- Dlaczego mam wrażenie, że starasz się mnie przestraszyć?
- Ja się nie zmienię. Za dużo jest mnie we mnie.”

[ #współpracareklamowa 18+] przesuń w lewo👈🏻

Lena...

Książka Feste! Tu naorawdę ciężki był orzech do zgryzienia. Taka ciężka, trudna miłość. Ona myśli że. . .
On ją kocha ale.... no własnie co to jest grane.
A dowiecie się jak przeczytacie. Heh wiem cholera ze mnie. Ta opowoeść glisty i lenki była niesamowita jak caly sumyndykat. Mam nadzieje ze w nastepnej czesci kalinka nie zabije aniołka, diabeł i ewka wkońcu beda mieć bobo a co do gawrona.... no to ten tego. Okaże się co wyjdzie z tego zdracjcy..
Na moje zdrajca powinien mieć urwane jajca.!

On ją kocha ale.... no własnie co to jest grane.

Już od samego początku poczułam tą iskrę. Grzegorz tutaj to typowy samiec, przynajmniej na początku i jednocześnie bardzo ciekawa postać. Podobał mi się ten kontrast twardy samic i ona delikatna.
Według mnie najlepsza z trzech części, podobało mi się napięcie między głównymi bohaterami. Może Lena zachowywała się jak rzep, może dla niektórych to rażące zachowanie ale tutaj jakoś mi to akurat nie przeszkadzało.
Czekam na czwartą część bardzo niecierpliwie.

Jak dla mnie wątek miłosny bardzo naciągany. Ona krzywdzona przez mężczyzn patrzy na niego maślanym wzrokiem on traktuje ją jak śmiecia, później zwrot akcji i jest już tylko słodko. Nie kupuję tego. Za to fabuła książki przygotowana pod kolejną część. Mimo wszystko nie żałuję czasu przeznaczonego na odsłuchanie, bo to tylko słabsza część rewelacyjnej serii. Polecam.

Gabriel "Anioł" stoi na czele syndykatu, a tuż u jego boku stoi Daniel "Diabeł" i Grzegorz "Glista". Ostatni z nich dopuścił się zdrady Anioła, lecz miał ku temu swoje powody. Biorąc je pod uwagę oraz ich długoletnią współpracę, Gabriel wybaczył Grześkowi i dał drugą szansę. Grzesiek robi wszystko, by odkupić swoją winę. Pomaga młodej ukraince Lenie wyrwać się z bram piekieł. Dziewczyna tylko przy nim czuje się bezpieczna, dlatego jest przy nim nieustannie, co bardzo irytuje mężczyznę. Jakby tego było mało, ich wspólnik w interesach zostaje zamordowany. Grzegorz wraz z Gabrielem i Diabłem mają świadomość, że wojna wisi w powietrzu. Są czujni, lecz nie wiedzą, kto stoi za śmiercią ich wspólnika. Czy prawda wyjdzie na jaw i wróg się ujawni? O co tak naprawdę będzie toczyć się stawka?

Dziś wspomnę o trzeciej części serii "Syndykat" . Jak w piosence "... było ich trzech, w każdym z nich inna krew..." , tak i tu poznajemy trzeciego, niebezpiecznego mężczyznę. Za nim ciągnie się nieciekawa przeszłość, która zmusiła go do bycia w miejscu, w którym się właśnie znajduje. Glista, bo o nim mowa, został przyparty do muru, a na jego rękach znajdują litry przelanej krwi. Choć sam siebie postrzega jako zło wcielone, to w jego sercu jest skryty ogrom dobroci. Właśnie dzięki niej poznaje Lenę, dziewczynę, która choć młoda wiekiem, wiele przeszła. Traumy i bestialstwo, których doświadczyła, nie pozwalają jej jednak żyć pełnią życia. Dziewczyna ma jednak na nie swoiste antidotum, którym jest ... Glista. Ich znajomość początkowo opiera się na wdzięczności, lecz z czasem ewoluuje. Nie będzie to jednak w ich przypadku łatwa relacja i będzie przypominać dwa magnesy na zasadzie przyciągania - odpychania.

Ta część zawiera w sobie motyw różnicy wieku oraz zaaranżowanego małżeństwa. Tak jak poprzednie, jest tu ogrom gangsterskiego świata, a w nim śmierć, zemsta i wyrównywanie rachunków to chleb powszedni. Końcówka intryguje i zostawia wielki niedosyt!

Czasem rzep jest najlepszym.co nas w życiu spotkało.

Czasem rzep jest najlepszym.co nas w życiu spotkało.

Nie mogę powiedzieć, że to najsłabsza część serii, nie pochłonęła mnie jak poprzednie. Może dlatego, że irytowała mnie przez 80% stron Lena i jej zachowanie, może osoby po przeżyciach jakie jej zafundowano tak się zachowują, ale na mnie mina szczeniaka nie zadziałała. Zakończenie jak w każdej części super i na pewno sięgnę po kolejną część. Polecam

A i tatuaż u Mata 😍😍😍 ach dawajcie adres 😝

A i tatuaż u Mata 😍😍😍...

2049

Książka „Siła miłości” Agnieszki Lingas – Łoniewskiej i Anny Szafrańskiej zabiera nas do trzeciego tomu cyklu „Syndykat”.
Grzegorz Długosz, pseudonim „Glista” to egzekutor poznańskiego podziemia. Nie zna litości, a jego serce jest czarne jak tusz na jego ciele. Podczas odbicia swojej siostry Agnieszki z rąk handlarzy żywym towarem ratuje młodą Lenę, która była jedyną życzliwą osobą dla jego siostry. Lena jest wdzięczna za uratowanie życia, ale również nie potrafi zaufać nikomu w swoim życiu. Glista czuje się sfrustrowany ciągłym oddechem dziewczyny na swoim karku i ciągle próbuje ją zniechęcić do siebie. Zaczyna się w nim budzić coś, czego się nie spodziewał.
Autorki w mistrzowski sposób napisały historię, która zapada długo w pamięci. Powieść o świecie, w którym toczy się nieustanna walka o dominację. To przepełniona bólem opowieść o utracie godności i szacunku do samego siebie, a nic nie zbliża do siebie ludzi jak wspólny ból. To historia o rodzinie, przyjaźni i nadziei na lepsze jutro.
Serdecznie polecam i czekam na czwarty tom, który ma ukazać się w 2024 roku.

• Przeczytane 2022

Agnieszka Lingas-Łoniewska Syndykat. Siła miłości Zobacz więcej