Dyskusje o książce Bez przebaczenia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej.  Szukam książki z gatunku romans, której tytułu nie pamiętam, ale pamiętam kilka szczegółów z jej początku. Dosyć słabo pamiętam scenę w klubie - mężczyzna patrzy na kobietę (chyba z jakiegoś balkonu) i jest nią zafascynowany, jednak nagle spostrzega, że jego towarzysz/kolega/pracownik? zaczyna ją podrywać, co skutkuje tym, że kobieta uderza go w twarz. Później kobieta...
6 godz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
Wyciskacz łez - co polecacie?
Z mojej strony:  Gdzie jesteś, Jimmy? Gdzie jesteś, Jimmy?
2 lata temu
Żałuję, że przeczytałam/em.
Żałuję przeczytania tych wszystkich dupnych tomików poezji wydanej w Ridero. Takiego poziomu żenady nie doświadczyłam w żadnej innej sytuacji w życiu.
2 lata temu
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
4 lata temu
Pokazuje 6 z 34