The queef factory

Amazon Kindle
2021-07-13
2021-07-13

Okładka książki The Swine Sean Hawker, Simon McHardy
The Swine Sean Hawker, Simon ...
Okładka książki Scissors Sean Hawker, Simon McHardy
Scissors Sean Hawker, Simon ...

To już oficjalne. Simon rozwalił mi głowę.

Właśnie skończyłem kolejne trzy shorty Simona o których wam wczoraj trąbiłem. Miałem wrzucać jeden dziennie ale z racji dość niewielkiej objętości i ciągłości historii, postanowiłem że z wszystkim rozprawię się za jednym razem.

Poniżej znajduje się kilka obrzydliwych opisów dodatkowo zdradzających fabułę więc jeśli chcesz to przeczytać w niedalekiej przyszłości albo po prostu sranie sobie do ryja nie mieści się w granicach twojej tolerancji w ekstremie to lepiej zatrzymaj się w tym miejscu.

Naczytałem się sporo ekstremalnych historii i uważam się za czytelnika którego mało co rusza w literaturze ale przy McHardym pierwszy raz od dłuższego czasu czułem się jak osoba z chorobą morską na statku. Skręcałem i wykręcałem się tak mocno że jeszcze chwile a powiesiłbym białą flagę i skapitulował przed dalszym czytaniem.

Jeszcze to czytasz? Dobra, lecimy dalej; i uwaga na spoilery.

"Billy, Billy panty sniffer"; to prawdziwy family friendly content wypełniony po brzegi fetyszem dochodzenia w trakcie odurzania się zapachem brudnych majtek. Billy to prawdziwy hobbysta i pasjonat a sprawy nabierają prawdziwego tempa gdy zostaje przyłapany przez rodzinę z penisem w ręce i majtkami na głowie. Dobra rodzina nigdy nie zostawi swoich członków w potrzebie więc możecie się domyślać co było dalej.

"The tank"; najgrubsza z calej trójki i nie mówie tu o objętości. Tym razem poznajemy Olivie która popełniła jeden błąd i dała zaprosić się na obiad do rodziny Billa. Nie ma tu jakiegoś chorego mordu, jest za to wielkie mieszczące człowieka akwarium i cała masa gówna; dosłownie i w przenośni.

"The queef factory" to dwa słowa; nekrofilia i zoofilia. Brat bohatera obiecuje pełno młodych dziewic z okolicy a kończy się pchaniem miłego zwierzaka w zoo. Jak widać powiedzenie "na bezrybiu i rak ryba" sprawdza się w stu procentach.

Każde z opowiadań jest krótkie ale po brzegi intensywne. Nie zachęcam do sprawdzania przy obiedzie, czytania dziecku na dobranoc albo brania na wieczorek poetycki.

Wierze że Simon jeszcze u nas zabłyśnie.

To już oficjalne. Simon rozwalił mi głowę.

• Anglojęzyczne

Dodaj cytat z książki The queef factory