Lean management po polsku. Wydanie II

biznes, finanse
Landie
2021-03-04
2021-03-04

Okładka książki Dzieła Leopolda Mozarta, Wolfganga A. Mozarta i Ludwiga van Beethovena w przemyśleniach wykonawców Agata Jarecka, Tomasz Król
Dzieła Leopold... Agata Jarecka, Toma...

Dobre, bo przedstawia zagadnienia związane z LEAN w polskiej rzeczywistości, gdzie LEAN jest traktowany troszkę pobłażliwie, lub jako zło konieczne.

Jest na niego przeznaczane o wiele mniej pieniędzy niż powinno być, a specjaliści LEAN są raczej zatrudniani na chwilę (wdrożenie),zamiast na ciągłe utrzymywanie kultury wyszczuplania procesów w firmie.

Wiem co mówię, bo sam jestem autorem książki, która stała się wewnętrznym podręcznikiem LEAN w międzynarodowej korporacji. Zachęcam do przeczytania obu pozycji p. Tomasza oraz... swojej :)

Wiem co mówię, bo...

• #PAPIEROWA