Oj, Hela!

Barbara Stenka Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Cykl: Hela (tom 1) Seria: To Lubię literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
Hela (tom 1)
literatura dziecięca
To Lubię
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Stone, Connor White
Ocena 7,3
Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Sto...
Okładka książki Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,8
Sabotaż w punk... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mühle
Ocena 7,5
O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mü...
Okładka książki Zog Julia Donaldson, Axel Scheffler
Ocena 9,0
Zog Julia Donaldson, Ax...
Okładka książki Wytrzyszczka, czyli tajemnice nazw miejscowości Joanna Rusinek, Michał Rusinek
Ocena 8,4
Wytrzyszczka, ... Joanna Rusinek, Mic...
Okładka książki Kefir w Kairze, czyli podróże palcem po mapie Joanna Rusinek, Michał Rusinek
Ocena 7,0
Kefir w Kairze... Joanna Rusinek, Mic...

Świetna książka z zabawną, sympatyczną bohaterką. To znowu lektura, przy której będą bawić się i dzieci, i dorośli. Świetnie można na niej ćwiczyć samodzielne czytanie. Bardzo chcę przeczytać kolejną część.

Idealna książka dla dzieci.

Moja najulubieńsza książka z dzieciństwa :) Kocham przygody Heli. Każdy rozdział czytałam po minimum pięć razy. Świetna książka na wakacyjne wyjazdy.

Czytałam ją kilka lat temu i bardzo miło ją wspominam.

to jest hela

Książka super. Bardzo spodobały mi się zabawne historie Heli i nie mogę się już doczekać kiedy przeczytam drugą część.

Ukochana z dzieciństwa. Przezabawny zbiór historyjek o Heli - naprawdę genialny. Uwielbiałam tę książkę w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Rozwalił mnie rozdział, w którym Hela odwiedza mamę w pracy... Naprawdę warto przeczytać i trochę się pośmiać:)

Fajna

Też mi się bardzo podobała a najbardziej wspólna praca domowa.

Super książka. Trochę niektórych momentów nie pamiętam, bo czytałam ją dość dawno. Bardzo spodobał mi się pies Heli , który wabił się Parówkas.

• Z dzieciństwa
  • Literatura polska
  • Dla dzieci
  • Dziecięce
  • Z biblioteki
  • Do wymiany

Dodaj cytat z książki Oj, Hela!